Reklama

Reklama

Bieg Nowalijkowy w Piątku [GALERIA]

Opublikowano: śr, 8 cze 2016 13:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 5 czerwca 2016 r. w Piątkowskim parku odbył się bieg zrealizowany w ramach projektu pn. Bieg Nowalijkowy - dla zdrowego i aktywnego trybu życia. Realizatorem projektu była grupa nieformalna w składzie: Tomasz Kucharczyk, Tomasz Lichota i Michał Stawiński, która przy realizacji zadania współpracowała z Towarzystwem Miłośników Piątku i Okolic oraz Urzędem Gminy Piątek.Projekt dofinansowano w ramach dotacji, którą otrzymano z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich z projektu pn. „Grant na lepszy start".W biegu udział wzięło 100 biegaczy w różnych kategoriach wiekowych. Biegacze rywalizowali na dystansach 1000 m (młodsi) oraz 5000 m. Każdy z uczestników otrzyma w pakiecie koszulkę, wodę oraz posiłek, a na mecie czekał na niego okolicznościowy medal.WYNIKI BIEGU NOWALIJKOWEGO:Szkoły podstawowe (1000 m):Dziewczynki: I miejsce - Anna Pińkowska, II miejsce - Maja Rogalska, III miejsce - Beata HerezińskiChłopcy: I miejsce - Piotr Buła, II miejsce - Bartosz Pietrzak, III miejsce - Patryk Gałązka

Reklama

Gimnazja (1000 m):

Dziewczyny: I miejsce - Daria Pietrzak, II miejsce - Dżesika Aleksandrowicz, III miejsce - Weronika Aleksandrowicz
Chłopcy: I miejsce - Krzysztof Zdończyk, II miejsce - Rafał Gałczyński, III miejsce - Piotr Sokół

Szkoły ponadgimnazjalne (5000 m):

I miejsce w kategorii kobiet - Karolina Ulatowska (22:34 min)
I miejsce w kategorii panów - Marcin Gałczyński (18:18 min), II miejsce - Mateusz Kaczmarek (18:53 min)Gimnazja (1000 m):

Kategoria 19+:

Kobiety: I miejsce - Emila Walczak (22:19 min), II miejsce - Katarzyna Dzieża (24:28 min), III miejsce - Katarzyna Wojtalczyk
Mężczyźni: I miejsce - Konrad Kosecki (19:54 min), II miejsce - Ireneusz Mazurek, III miejsce - Łukasz Góralczyk.

Przyznane zostały ponadto następujące nagrody: Małgorzata Kucharczyk jedyna uczestniczka w kategorii nordic walking. Rafał Czubalski najlepszy biegacz wśród III klas SP oraz Martyna Kubiak kolejna biegaczka w kategorii szkół podstawowych.

Organizatorzy Biegu Nowalijkowego serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom i pragniemy poinformować iż jesteśmy już na dobrej drodze by zorganizować amatorski klub biegacza w naszej gminie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.