Reklama

Błaszczyk kontra Wdowiak

Opublikowano:
Autor:

Błaszczyk kontra Wdowiak - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Sprawa Centrum Sportu w Siedlcu powraca po raz kolejny i już wiadomo, że skończy się w sądzie. Na ostatniej sesji Rady Gminy do tematu wrócił wójt Andrzej Wdowiak, który twierdzi, że sprawa odrolnienia gruntów została celowo rozdmuchana przez senatora Przemysława Błaszczyka i jego "trzech żołnierzy". Parlamentarzysta twierdzi, że to zniesławienie i złożył prywatny akt oskarżenia.Artykuł ukazał się w ostatnim numerze Gazety Lokalnej.Przypomnijmy, że sprawa Centrum Sportu w Siedlcu pojawiła się, gdy okazało się, że nie cały teren został odrolniony. Wójt twierdzi, że proces ten przeprowadzono na gruntach, na których było to konieczne, pozostałych nie ruszano, by nie narażać gminy na dodatkowe koszty.

- Po otwarciu centrum wszyscy byli zadowoleni, prócz bardzo niewielkiej grupy ludzi. O tyle to było przykre, że wśród nich znajdował się sam pan senator Błaszczyk, który bardzo intensywnie podjął działania, by może i zamknąć to boisko, ale nie udało się - stwierdził na sesji Andrzej Wdowiak. - Z wielką przykrością muszę stwierdzić, że działania pana senatora i jego trzech żołnierzy, którzy tutaj siedzą (Grzegorz Góra, Krzysztof Królak, Andrzej Krzyżaniak - dop. red.), szkodzą tej gminie bardzo mocno.

Na reakcję senatora nie trzeba było długo czekać.

- Z uwagi na bezpieczeństwo dzieci oraz innych osób korzystających z obiektu jak również możliwe konsekwencje prawne wykonania inwestycji budowlanej nieodpowiadającej wymogom litery prawa zostałem poproszony o zapoznanie się ze sprawą. Tymczasem wójt Andrzej Wdowiak publicznie, za pomocą środków masowej komunikacji informuje Społeczeństwo, iż chcę zamknąć boisko przy szkole w Siedlcu, zlikwidować szkołę, zarzucam, że Gmina będzie płaciła karę za brak odrolnienia gruntów pod boisko - pisze w oświadczeniu Przemysław Błaszczyk, który złożył w sądzie prywatny akt oskarżenia wójtowi, w którym zarzuca mu dopuszczenie się zniesławienia.

Jak skończy się konflikt? Do tematu wrócimy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE