Reklama

Chcesz zrobić selfie? Przyjdź dziś na plac Kościuszki

Opublikowano:
Autor:

Chcesz zrobić selfie? Przyjdź dziś na plac Kościuszki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Urząd Miasta serdecznie zaprasza mieszkańców dziś na godzinę 16:30 na plac Tadeusza Kościuszki, gdzie będzie mieć miejsce uruchomienie nowych elementów świątecznych. – Przed Ratuszem zamontowano trzymetrową bombkę, przed którą można usiąść, a także ramkę o wysokości dwóch metrów. Mam nadzieję, że imponujące dekoracje, jakie do tej pory można było podziwiać w dużych miastach, tj. Warszawa, Łódź czy Kraków, przypadną do gustu mieszkańcom Łęczycy. Zachęcam do zdjęć z nowymi elementami świetlnymi. Żyjemy w czasach mms-ów, dlatego wykonaną przed Ratuszem fotografię można wysłać rodzinie jako kartę świąteczną – mówi wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca Monika Kilar-Błaszczyk.

Radni na listopadowej sesji poparli przedłożony przez wykonującą zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca Monikę Kilar-Błaszczyk projekt uchwały w sprawie zakupu dwóch dekoracji za łączną kwotę 29 000,00 zł.

– Pomimo, że plac przed Ratuszem jest monitorowany, zwracam się do Państwa z prośbą o zgłaszanie wszelkich aktów wandalizmu. By zakupione ozdoby za rok ponownie mogły cieszyć nasze oczy, musimy o nie zadbać. Wbrew pozorom są to bardzo delikatne konstrukcje – dodaje Monika Kilar-Błaszczyk.

Magistrat zachęca także mieszkańców, aby wzięli ze sobą aparaty fotograficzne i komórki, a następnie w mediach społecznościowych "zareklamowali" Łęczycę. 

- Weźmy aparaty fotograficzne, komórki i zróbmy zdjęcia z nowymi ozdobami. Pokażmy w mediach społecznościowych jak piękne jest nasze Królewskie Miasto! - czytamy na stronie urzędu miejskiego. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE