Reklama

Chciała popełnić samobójstwo. Pomoc przyszła na czas

Opublikowano:
Autor:

Chciała popełnić samobójstwo. Pomoc przyszła na czas - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Wczoraj około godziny 18.30 dyżurny łęczyckiej komendy odebrał zgłoszenie od operatora z wojewódzkiego centrum powiadamiania ratunkowego. Wynikało z niego, że kobieta, prawdopodobnie mieszkanka Łęczycy, ma myśli samobójcze. Bezskutecznie szuka pomocy dzwoniąc na różne numery telefonów oferujące pomoc psychologiczną.Na ten sygnał oficer na stanowisku kierowania natychmiast podjął działania dzięk , którym wytypowano adres zamieszkania kobiety. Kiedy policjanci dotarli do desperatki ta nie chciała otworzyć drzwi i oświadczyła, że nigdzie nie telefonowała i nie potrzebuje pomocy.

Dyżurny przekonany o słuszności swoich ustaleń nie dał wiary takim zapewnieniom. Potwierdzając wcześniejsze dane utwierdził się w przekonaniu, że skierował patrol pod właściwy adres. Na miejsce zadysponowano straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe.

- Po krótkich negocjacjach kobieta otworzyła drzwi. Decyzją lekarza 57 – latka została zabrana do szpitala. Dzięki dociekliwość, doświadczeniu i zdecydowanej postawie policjantów oraz pomocy pozostałych służb prawdopodobnie uratowano kobiecie życie - informuje podkom. Agnieszka Ciniewicz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE