Reklama

Ciepła woda użytkowa w każdym łęczyckim mieszkaniu!

Opublikowano:
Autor:

Ciepła woda użytkowa w każdym łęczyckim mieszkaniu! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łęczycy, wspólnie z łęczyckimi administratorami budynków wielorodzinnych, rozszerza zakres usług świadczonych ich mieszkańcom, oferując zastąpienie elektrycznych podgrzewaczy wody, podgrzewaniem wody wodociągowej ciepłem wytwarzanym w miejskich ciepłowniach. W JAKI SPOSÓB BĘDZIE PROWADZONA INSTALACJA CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ?Instalacja wewnętrzna ciepłej wody użytkowej w budynkach wielorodzinnych zbudowana jest z dwóch równoległych przewodów rurowych, z których jeden służy do przesyłu ciepłej wody z węzła cieplnego do punktów poboru wody w mieszkaniach, a drugi zapewnia cyrkulację ciepłej wody, tak aby można było z niej korzystać bezpośrednio po odkręceniu kranu. W celu ograniczenia strat ciepła w trakcie przesyłu i cyrkulacji ciepłej wody przewody rozprowadzające i cyrkulacyjne muszą posiadać odpowiednią izolację termiczną.

KTO BĘDZIE WYKONYWAŁ INSTALACJĘ CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ W BUDYNKU?
Instalacja ciepłej wody użytkowej w budynku będzie realizowana na koszt Inwestora/Odbiorcy poprzez wybranego w przetargu wykonawcę. Przystosowanie węzła cieplnego do produkcji c.w.u. PEC zrealizuje na własny koszt.

CZY BUDOWA INSTALACJI WEWNĄTRZ MIESZKAŃ NIE SPOWODUJE SZKÓD?
Budowa wewnętrznej instalacji ciepłej wody tj. piony cwu, rozprowadzenia na poszczególnych piętrach budynków jak również instalacje wewnątrz mieszkań będzie prowadzona w taki sposób aby do minimum ograniczyć uciążliwość tych prac dla mieszkańców oraz tak aby nie powodować niepotrzebnych zniszczeń.  W przypadku prowadzenia instalacji wewnętrznej cwu wewnątrz kanałów spalinowych, ewentualne zniszczenia zostaną praktycznie wyeliminowane.

JAK DŁUGO BĘDĄ TRWAŁY PRACE MONTAŻOWE W MIESZKANIU?
Czas trwania montażu uzależniony będzie od doświadczenia i organizacji pracy wykonawcy instalacji wewnętrznej ciepłej wody użytkowej. Przyjmuje się iż doświadczony wykonawca  jest w stanie przeprowadzić prace instalacyjne w jednym mieszkaniu w ciągu jednego dnia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE