Reklama

Dzień Górnika w Stemplewie w tym roku na ekologiczną nutę

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Obchody  Dnia Górnika na stałe zapisane już w harmonogram imprez Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stemplewie, w tym roku przypadły na 3 grudnia. Jak co roku, nie zabrakło w naszych stemplewskich progach  przyjaciół Górników z Kopalni Soli Kłodawa oraz z Kopalni Węgla Brunatnego Adamów.  Podopieczni Kółka Teatralnego „Stempel” oraz Klubu „ 4H” przygotowali w tym roku dla naszych gości oraz całej społeczności uczniowskiej,  występ artystyczny pt. „Ratujmy Matkę Naturę”.

Miał on przybliżyć wszystkim,  narastający problem oddziaływania człowieka na środowisko naturalne oraz uświadomić, jak ważne jest dbanie o naszą piękną planetę- Ziemię. Występ  młodych artystów, choć był dla nich ogromnym wyzwaniem, bardzo spodobał się publiczności, czego  wyrazem były gromkie brawa oraz  słowa uznania ze strony naszych gości.

Nie zabrakło również ciepłych życzeń skierowanych do Braci Górniczej, które odczytał przewodniczący samorządu wychowanków Przemysław Arkuszewski  oraz drobnych upominków, przygotowanych przez naszych uczniów, specjalnie dla nich.

Podczas uroczystości głos zabrał również dyrektor Ośrodka  Andrzej Zielonka. Przywitał obecnych bardzo serdecznie, podkreślając jednocześnie wieloletnią przyjaźń górników z Ośrodkiem oraz znaczenie i kultywowanie barbórkowych tradycji.

Na zakończenie uroczystości mikrofon  należał do gości, którzy to swoimi barwnymi anegdotami wszystkich doprowadzili do śmiechu, obdarowując przy tym słodkimi podarunkami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE