Reklama

Dzień Tolerancji, czyli weź to, co potrzebujesz

Opublikowano:
Autor:

Dzień Tolerancji, czyli weź to, co potrzebujesz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności 17 listopada obchodziliśmy Narodowy Dzień Tolerancji. Grupa projektowa, działająca pod dowództwem pani Małgorzaty Jeziorskiej w Gimnazjum w Topoli Królewskiej, przygotowała dla występ słowno–muzyczny.W ciągu całego dnia czekało na nas wiele atrakcji. Gdy weszliśmy do szkoły, na ścianach korytarzy czekały na nas miłe niespodzianki. Rozwieszono kartki z napisem „WEŹ TO, CZEGO POTRZEBUJESZ”. Tak więc w rękach „potrzebujących” znalazły się małe, urwane z dużej kartki, bileciki z napisami: miłość, szczęście, szacunek, dobro, radość, współczucie itp.  

Ponadto wiele innych osób zaangażowało się w obchody tego wspaniałego dnia i prezentowało osobiście dane hasło związane z tolerancją. Po zakończeniu lekcji z kolei zaproszono nas na sale gimnastyczną, gdzie odbyło się przedstawienie. Nasze koleżanki i koledzy przybliżyli nam w ciekawy sposób rozumienie tego skądinąd trudnego pojęcia, jakim jest tolerancja.

Trzeba zaznaczyć, że w historii szkoły Dzień Tolerancji to coś nowego i prawdopodobnie na stałe wpisze się w ramy działalności Miłoszówki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE