Dziesięć medali MKLA Łęczyca na Otwartych Mistrzostwach Aleksandrowa!

Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Dziesięć medali zdobyli młodzicy MKLA Łęczyca na Otwartych Mistrzostwach Aleksandrowa Łódzkiego Młodzików!Dwukrotnie na podium stawała Oliwia Podlińska . Zajęła pierwsze miejsce z bardzo dobrym rekordem życiowym (12.17 m) w pchnięciu kulą i trzecie w rzucie dyskiem (32.43 m).Dwoma medalami może pochwalić się także Jakub Staniszewski. Złotym w skoku wzwyż (184 cm r.życiowy) i srebrnym w biegu na 110 m przez płotki (16.29 s). W pięcioboju pierwsze miejsce zajął Szymon Kłosiński (2465 pkt), drugie Paweł Rybarczyk (2262 pkt), trzecie Adrian Walczak (1947 pkt).Brązowe medale dla Łęczycy zdobyli: Adam Jaśkiewicz w biegu na 110 m przez płotki (16.91 s), Krystian Nowakowski w skoku o tyczce (3.10 m) i Martyna Tomes w skoku w dal (4.92 m).

Dobrze spisywali się także pozostali reprezentacji Łęczycy. Czwarte miejsce w skoku wzwyż dziewcząt z nowym rekordem życiowym zajęła Natalia Janiszewska (145 cm), piąta z tym samym wynikiem była Martyna Tomes.

W tej samej konkurencji czwarty wśród chłopców był Krystian Nowakowski (170 cm r.życiowy), piąty Dominik Nowakowski - 160 cm. Czwarte miejsce w biegu na 110 m przez płotki zajął Maciej Kamiński.

Rekordy życiowe poprawili także: Bartosz Subocz 600 m (1.35.03 min), Szymon Osowski rzut dyskiem (31.95 m), Jakub Florczak i Krystian Darmach w skoku o tyczce (obaj 2.20 m) oraz Gabriela Flejszman rzut dyskiem (27.56 m).