Reklama

Reklama

Filmowe premiery w Kutnie i Łęczycy. Mamy pełny repertuar na najbliższe dni!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Filmowe premiery w Kutnie i Łęczycy. Mamy pełny repertuar na najbliższe dni! - Zdjęcie główne

Filmowe premiery w Kutnie i Łęczycy. Mamy pełny repertuar na najbliższe dni | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Coraz bliżej weekend, a co za tym idzie przyszedł czas na przedstawienie Wam najnowszych propozycji filmowych przygotowanych przez kina w naszej okolicy. Ciekawi, co takiego będzie można obejrzeć? Jak zwykle, każdy znajdzie coś dla siebie.

Reklama

Kutnowski Dom Kultury

Kino Kutnowskiego Domu Kultury w dniach 20 - 25 sierpnia zaprasza na:

16:00 – „Usłane różami”: to urzekająca i pełna wzruszeń opowieść o tym, że warto kochać życie, sukces odnieść można na wiele sposobów, a każdy triumf jest bezcenną nagrodą. Malarsko sfilmowany obraz Pierre’a Pinauda skrzy się kwiecistą mozaiką kolorów, a obezwładniający zmysły różany aromat zdaje się przekraczać granicę kinowego ekranu.

18:00 – „Old”: to opowieść o grupie ludzi, którzy zostali uwięzieni na tajemniczej wyspie. Bohaterowie historii doświadczają anomalii związanych z upływem czasu.

20:30 – „The End”: 7 aktorów, siedem osób, rzec można 7 wspaniałych (w ich mniemaniu). Czas, w którym cały świat jest w zawieszeniu, gdy nikt nie jest pewien jutra, ta 7 dostaje intratną propozycję udziału w pewnej grze, która mimo tego że nie jest na szczycie ich ambicji zawodowych, to jest na tyle ciekawa, że nie cofną się przed niczym...

Bilety możecie nabyć TUTAJ lub w kasie KDK.

 

Kino Górnik w Łęczycy

Kino Górnik w dniach 20 – 26 sierpnia zaprasza na:

„The End” – do obejrzenia o 17:50 i 20:00

„Lassie, wróć” – do obejrzenia o 12:15 i 14:00:

Historia najwierniejszego psa świata i jego niezwykłej podróży w poszukiwaniu domu i najlepszego kumpla. Dwunastolatek Flo i suczka Lassie są parą nierozłącznych przyjaciół. Niestety tata chłopca traci pracę i cała rodzina musi przenieść się do małego mieszkania, gdzie psy nie są akceptowane.

„Dom nocny” – do obejrzenia o 18:10 i 20:20: 

Zataczając się po niespodziewanej śmierci męża, Beth zostaje sama w domu nad jeziorem, który dla niej zbudował. Stara się najlepiej jak potrafi, ale potem przychodzą koszmary. Niepokojące wizje obecności w domu wzywają ją upiornym urokiem. Wbrew radom przyjaciół zaczyna grzebać w dobytku męża, tęskniąc za odpowiedziami. To, co znajduje, to tajemnice zarówno dziwne, jak i niepokojące - tajemnice, które jest zdeterminowana, by rozwikłać.

Oprócz tych premier, kino zaplanowało również pokaz m.in. "Wyprawy do dżungli", "Kosmicznego meczu", "Czarnej owcy" czy "Egzorcyzmów dnia siódmego".

Na stronie Kina Górnik możecie znaleźć resztę projekcji oraz kupić bilety. 

Artykuł pochodzi z portalu kutno.net.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE