Reklama

Furiat w akcji. Zniszczył wszystko wkoło i rozpalił ognisko... w mieszkaniu!

Opublikowano:
Autor:

Furiat w akcji. Zniszczył wszystko wkoło i rozpalił ognisko... w mieszkaniu! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności 58-latek z Łęczycy po raz drugi znalazł się w rękach poddębickiej policji. Dwa dni wcześniej z mównicy kościelnej ukradł mikrofon. Tym razem mężczyzna wybijając okno w niezamieszkałym domu dostał się do środka, gdzie zniszczył wyposażenie pomieszczeń a na podłodze rozpalił ognisko. Właściciel wycenił straty na kwotę około 2000 zł. Sprawca został zatrzymany i osadzony w areszcie. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- 4 lipca 2017 po godzinie 19.00 dyżurny poddębickiej policji otrzymał zgłoszenie o pożarze na terenie niezamieszkałego domu w miejscowości Starzyny w gminie Wartkowice, w którym znajduje się jakaś osoba. Policjanci, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że kilkanaście minut wcześniej dwoje sąsiadów będących nieopodal zauważyli wydobywający się z wewnątrz budynku dym. Po sprawdzeniu okazało się, że w środku budynku znajduje się mężczyzna, który pomimo ich próśb o opuszczenie mieszkania nie chciał tego zrobić, dlatego natychmiast powiadomili o tym służby ratownicze - informuje st.asp. Elżbieta Tomczak z KPP Poddębice.

Na miejsce przybyły załogi straży pożarnej i pogotowia. 58-latek został wyciągnięty z zadymionego pomieszczenia a lekarz pogotowia udzielił mu pomocy medycznej. Na szczęście mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń, jedynie był lekko zadymiony.

Policjanci wstępnie ustalili, że 58-latek  z Łęczycy po wybiciu szyby w oknie wdarł się do niezamieszkałego domu należącego do 64-letniego mieszkańca powiatu łęczyckiego i podczas swego pobytu zniszczył wyposażenie pomieszczeń a także na podłodze jednego z pokoi rozpalił ognisko. W wyniku tego zdarzenia częściowemu spaleniu uległo wnętrze budynku. Właściciel posesji wycenił straty na około 2000 zł.

Sprawca  został zatrzymany i osadzony w areszcie. Teraz odpowie za zniszczenie mienia i naruszenie miru domowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE