Reklama

Reklama

Interwencja Senatora w sprawie przedszkola. Co udało się ustalić?

Opublikowano: 23 lutego 2018 15:33
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W czwartek 8 lutego Senator RP Przemysław Błaszczyk spotkał się z przedstawicielami rodziców dzieci, uczęszczających do Miejskiego Przedszkola nr 2 w Łęczycy oraz pracownikami i dyrekcją tegoż przedszkola. Na prośbę zainteresowanych, tydzień później w biurze senatorskim odbyło się kolejne spotkanie rodziców w temacie zarzutów pod adresem nauczycielki z przedszkola.

Reklama

Ponieważ sprawa jest bardzo poważna, 19 lutego Senator wraz z wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Moniką Kilar-Błaszczyk spotkali się z Wojewodą Łódzkim Panem profesorem Zbigniewem Rau, który osobiście zaangażował się w wyjaśnienie sprawy. W wyniku tej interwencji wczoraj (22 lutego) w Przedszkolu nr 2 w Łęczycy odbyło się spotkanie z rodzicami, dyrekcją i wychowawcami przedszkola. W spotkaniu uczestniczyli także Łódzki Kurator Oświaty - Grzegorz Wierzchowski, Dyrektor Biura Wojewody Łódzkiego - Tobiasz Bocheński, Dyrektor Wydziału Rodziny i Polityki Społecznej Urzędu Wojewódzkiego - Piotr Cieplucha i prawnicy Urzędu Wojewódzkiego. Podczas spotkania zarówno pan Kurator, jak i przedstawiciele Wojewody, zadeklarowali pomoc w wyjaśnieniu sprawy i doprowadzeniu jej do pozytywnego rozwiązania.

info: Anna Straszewska, Dyrektor Biura Senatora RP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.