Reklama

Już w ten weekend – Mega Seminarium Sztuk Walk w Grabowie

Opublikowano:
Autor:

Już w ten weekend – Mega Seminarium Sztuk Walk w Grabowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Sekcja Kickboxing-Muaythai-K1 Grabów oraz Zespół Szkół w Grabowie zapraszają wszystkich chętnych na wakacyjne seminaria pod okiem wybitnych trenerów.W kolejną sobotę 19.08.2017 odwiedzi nas Wojciech Adamusik ma on 35-letnią praktykę w sztukach walk. w 2009 roku został wpisany do Amerykańskiej Księgi Hall of Fame jako Najwybitniejszy Mistrz Sztuk Walk w Polsce… W roku 2010 jego nazwisko ponownie znalazło się w Hall of Fame – na Filipinach

Posiada stopnie mistrzowskie i prawo nauczania sztuk walk, takich jak: Jun Fan Jeet Kune Do, Kali, Doce Pares, Gokor Hayastan Grappling MMA Shoot wrestling, boks oraz Muay Thai. Wojciech Adamusik służył w oddziałach specjalnych. Wielokrotnie szkolił żołnierzy udających się na misje do Iraku oraz Afganistanu..

Te zajęcia pozwolą na dopracowanie umiejętności obrony na ulicy…

Na koniec 26.08.2017 po raz kolejny przyjedzie do nas nasz ulubiony trener boksu Bogdan Szuba zaczynający jako zawodnik a obecnie bardzo liczący się trener łódzkiej młodzieżowej kadry bokserskiej, pracujący na co dzień w klubach bokserskich Jungle Gym oraz Fight Club w Łodzi. Prowadzi również treningi z wojowniczkami z Ladies Fight Night.

Jeżeli stójka to twój słaby punkt- z nami tego dnia to poprawisz.

Wszystkie zajęcia odbędą się w Zespole Szkól w Grabowie o godzinie 14.00

Koszt dla uczestników to 10 zł/osoba.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE