Reklama

Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych - policja apeluje o rozwagę

Opublikowano:
Autor:

Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych  - policja apeluje o rozwagę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności 9 stycznia (poniedziałek) na przejściu dla pieszych przy ulicy Belwederskiej doszło do potrącenia pieszej. Policjanci wykonujący na miejscu zdarzenia oględziny wstępnie ustalili, że kierujący fiatem 50 – latek nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie przechodzącej po oznakowanym przejściu dla pieszych. 65 – latka została przewieziona do szpitala.

Policja po raz kolejny apeluje do wszystkich kierowców i pieszych o szczególną uwagę i zachowanie rozsądku. Bądźmy widoczni dla zmotoryzowanych szczególnie teraz, kiedy zmrok zapada coraz wcześniej. Używanie odblasków przez wszystkich pieszych poruszających się po zmroku w terenie niezabudowanym, to OBOWIĄZEK. Używanie odblasków przez pieszych w mieście, to ROZSĄDNA KONIECZNOŚĆ.

Nawet najlepiej zorganizowane i przeprowadzone działania policyjne nie są w stanie zapewnić każdemu bezpieczeństwa. Ono w dużej mierze zależy od nas samych. W dalszym ciągu głównymi przyczynami wypadków drogowych są: przekraczanie dozwolonej prędkości jazdy, nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Kontrole i apele policyjne mają nam przypominać o tym, by nie szarżować na drogach ale to czy dojedziemy do celu w dużym stopniu zależy od nas samych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE