Reklama

Koncert "Tu Tuwim - lekcja z Julianem Tuwimem"

Opublikowano:
Autor:

Koncert "Tu Tuwim - lekcja z Julianem Tuwimem" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne IMPET jest organizacją, która od stycznia 2017r. działa na terenie Miasta i wiejskiej Gminy Łęczyca. Już 14 maja 2017 r. będzie można wziąć udział w przygotowanym przez nich wydarzeniu muzycznym. Koncert "Tu Tuwim - lekcja z Julianem Tuwimem" jest już trzecim przedsięwzięciem z cyklu "Lekcja z..." zorganizowanym przez pana Marcina Tobera i Krzysztofa Góralczyka wspólnie z zaprzyjaźnionymi artystami. 

Tym razem chcielibyśmy, żeby widzowie koncertu mieli okazję wyruszyć w podróż z Julianem Tuwimem przez Jego twórczość, ale także przez miejsca, które sam odwiedzał, w których mieszkał i o których pisał. Publiczność usłyszy tak znane utwory poety jak: "Wspomnienie", "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Na pierwszy znak" czy "Tomaszów", ale i pozna mniej popularne, jak choćby "Zadymka" lub "Ach, Ludwiko". Oprócz piosenek w koncercie pojawią się również recytowane fragmenty poezji i części listów.

Na scenie zobaczymy i usłyszymy naszych znajomych muzyków pod batutą p. Marcina Tobera. Do wokalistów z terenu Miasta i Gminy Łęczyca dołączą artyści, które przyjadą do Łęczycy z Łodzi, Warszawy, Bydgoszczy i Krakowa. Stowarzyszenie zaprosiło na swój pierwszy koncert wielu znakomitych gości. Na wszystkich widzów będzie czekać po koncercie słodka niespodzianka.

Zapraszamy serdecznie w podróż z Julianem Tuwimem! 14 maja (niedziela) 2017 r. Sala widowiskowa Domu Kultury w Łęczycy. Godzina 18:00. WSTĘP WOLNY!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE