Reklama

Konkurs MŁ: Wygraj książki

Opublikowano:
Autor:

Konkurs MŁ: Wygraj książki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie. Do wręczenia mamy książki: Ryszard Ćwirlej "Tylko umarli wiedzą", Agata Przybyłek "Kobiety wzdychają więcej" oraz Agnieszka Lis "Karuzela". Aby w nim wystartować, należy wpisać tytuł książki, którą chcecie otrzymać (Można dostać jedynie jedną pozycję!) i odpowiedzieć na pytanie dotyczące wybranego tytułu:"Tylko umarli wiedzą" - W którym roku rozgrywa się akcja powieści?"Kobiety wzdychają więcej" - Jak nazywa się miejscowość, do której trafia ekipa telewizyjna?"Karuzela" - Wymień dwie inne pozycje napisane przez Agnieszkę Lis.-----------------------------------------------W celu wzięcia udziału w konkursie należy zalogować się do serwisu MŁ i odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które znajduję się po prawej stronie w ramce "Konkursy" lub poprzez formularz konkursowy.W polu odpowiedzi prosimy również o podanie swojego imienia i nazwiska.

Ryszard Ćwirlej "Tylko umarli wiedzą"
Ekscytująca powieść mistrza kryminału z burzliwą historią z pierwszej połowy XX wieku w tle.  Lipiec 1932 roku. Europa pogrążona jest w głębokim kryzysie ekonomicznym. Z każdym dniem przybliżającym termin wyborów do Reichstagu społeczeństwo niemieckie coraz bardziej się radykalizuje.  Tymczasem urzędujący w Schneidemühl (dzisiejsza Piła) kapitan Carl Aschmutat, dawny znajomy Antoniego Fischera, wpada w poważne kłopoty. W mieście dochodzi do morderstwa, którego ofiarą jest znany działacz komunistyczny. Aschmutat musi jak najszybciej odkryć, kto stoi za atakiem, by zdążyć przed wizytą w mieście kandydata do urzędu kanclerza – Adolfa Hitlera.  Tylko umarli wiedzą to druga część serii o przygodach Antoniego Fischera. Tym razem poznański policjant pomaga swojemu dawnemu przyjacielowi rozwiązać zagadkę zbrodni, która tylko na pierwszy rzut oka wydaje się prosta. Równocześnie Fischer ma do wykonania najtrudniejsze zadanie, z jakim przyszło mu kiedykolwiek się zmierzyć. Major Jażdżewski, oficer polskiego wywiadu powierza mu niezwykle delikatną i wymagającą misję. Misję, której przyjęcia Fischer nie mógł odmówić, gdyż zależy od niej dobro Rzeczypospolitej.

Agata Przybyłek "Kobiety wzdychają więcej"
Jeżeli myślicie, że bycie mężatką jest proste, to jesteście w błędzie!  Zastanawiałyście się kiedyś, jak to jest mieszkać pod jednym dachem z mężem, obłędnie przystojnym wuefistą i byłym narzeczonym?  Zuzanna właśnie znalazła się w takiej sytuacji. Gdyby tego było mało, do Jaszczurek przyjeżdża ekipa telewizyjna, by nakręcić film o wypadku, który zdarzył się tuż pod jej domem! Zuzanna niespodziewanie zostaje gwiazdą filmową i nie jest tym zachwycona…  Kobiety wzdychają częściej to zwariowana i barwna opowieść o tym, że bycie kurą domową niekoniecznie polega na gotowaniu obiadów, sprzątaniu i robieniu prania.

Agnieszka Lis "Karuzela"
Że cię nie opuszczę aż do śmierci… Renata żyje w nieustannym biegu. Trudno jej znaleźć choćby krótką chwilę tylko dla siebie. Cały dom jest na jej głowie, co przy trójce małych dzieci i ciągle nieobecnym mężu nie jest łatwe. Poza tym, od pewnego czasu kobieta boryka się z różnymi dolegliwościami. Najlżejszy dotyk sprawia, że na jej ciele pojawiają się sińce. Diagnoza lekarska jest jednoznaczna – Renata choruje na białaczkę. Ta wiadomość zupełnie przewraca do góry nogami życie jej i oraz całej rodziny. Karuzela, to niezwykła opowieść o walce z okrutną chorobą. Pełna ciepła i subtelnego humoru. To nie tylko historia Renaty, ale także całej jej rodziny, która w obliczu tragedii jednoczy się na nowo. Są bowiem sytuacje, w których człowiek nie może być sam. Zwłaszcza, gdy każda chwila jest walką o powrót do normalności, o jeszcze jeden mały krok.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE