Reklama

Krzysztof Urbański odwołany z funkcji zastępcy burmistrza!

Opublikowano:
Autor:

Krzysztof Urbański odwołany z funkcji zastępcy burmistrza! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Zmian i niepokoju ciąg dalszy w łęczyckim magistracie. Obecnie burmistrz Krzysztof Lipiński ma niemały orzech do zgryzienia, ponieważ musi niemalże od nowa zaprojektować budżet, po ostatnim odrzuceniu przez radnych uchwały mówiącej o podwyżce podatków. Z kolei dziś gruchnęła wieść o tym, że dotychczasowy zastępca burmistrza Krzysztof Urbański został odwołany z pełnionej funkcji!

Krzysztof Lipiński wydał stosowne zarządzenie w tej sprawie, które głosi o odwołaniu Krzysztofa Urbańskiego wraz z dniem dzisiejszym, a samemu pracownikowi przysługuje okres miesięcznego wypowiedzenia z tym, że Krzysztof Urbański jest zwolniony z obowiązku świadczenia pracy przez ten czas. 

Na nazwisko nowego zastępcy nie trzeba było długo czekać, ponieważ tego samego dnia burmistrz Krzysztof Lipiński wydał zarządzenie o powołaniu Andrzeja Rokickiego na to stanowisko na czas nieokreślony. 

Andrzej Rokicki do 25 lutego 2014 r. pełnił funkcję zastępcy komendanta KPP w Łowiczu.3 kwetnia rozpoczął pracę jako sekretarz starostwa powiatu łowickiego, w którym pracowal do 30 czerwca 2014 r. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE