Reklama

Kto nowym dyrektorem muzeum? Miasto czeka na oferty

Opublikowano:
Autor:

Kto nowym dyrektorem muzeum? Miasto czeka na oferty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Urząd miasta czeka na oferty związane z otwartym i konkurencyjnym konkursem na stanowisko dyrektora Muzeum w Łęczycy.Przypomnijmy, że na początku grudnia ubiegłego roku Andrzej Borucki zrezygnował z pełnionej funkcji, jako powód podając problemy zdrowotne. Od tamtego czasu pełniącym obowiązki dyrektora jest Tomasz Kucharczyk, wieloletni pracownik muzeum. Kandydaci na stanowisko dyrektora muszą spełniać niezbędne, podane przez urząd, wymagania: 

a) obywatelstwo polskie,
b) wykształcenie wyższe magisterskie,
c) co najmniej 5 –letni staż pracy w instytucjach związanych z działalnością kulturalną, w tym co najmniej 2- letni staż na stanowisku kierowniczym,
d) posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
e) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
f) nieposzlakowana opinia,
g) dobry stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku kierowniczym,
h) znajomość przepisów prawa w zakresie organizowania i prowadzenia działalności kulturalnej, finansów publicznych, a także zamówień publicznych w zakresie kultury.

Oferty można składać  do dnia 28 lutego 2017 r. do godziny 17.30, z dopiskiem „Konkurs na stanowisko Dyrektora Muzeum w Łęczycy" w Kancelarii urzędu miejskiego w Łęczycy przy ul. Marii Konopnickiej 14.

Więcej informacji można uzyskać TUTAJ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE