Reklama

Łęczyca: Wykorzystywał seksualnie i zgwałcił 8-latkę!

Opublikowano:
Autor:

Łęczyca: Wykorzystywał seksualnie i zgwałcił 8-latkę! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Prokuratura nie ma wątpliwości! 32-letni mieszkaniec miasta od listopada do grudnia zeszłego roku wykorzystywał swoją 8-letnią dzisiaj pasierbicę - twierdzi w akcie oskarżenia, który skierowany został już do Sądu Okręgowego w Łodzi. Łęczycaninowi grozi od 5 do 15 lat pozbawienia wolności.Podejrzany nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Co prawda potwierdził fakty dotykania różnych części ciała dziewczynki, jednakże wg niego była to jedynie forma okazywania uczucia i przywiązania.

Na przełomie roku aresztowany został 32-letni mężczyzna, któremu zarzucano dokonanie innej czynności seksualnej na 8-letniej pasierbicy. W momencie zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Teraz odpowie również za gwałt.

- Jak wynika z dokonanych ustaleń, oskarżony zamieszkiwał wspólnie ze swoją żoną, ich wspólną 5-letnią córką oraz starszą o trzy lata pasierbicą. 18 grudnia 2014 r. do prokuratury łęczyckiej dotarły informacje, że 8-letnia dziewczynka może być wykorzystywana seksualnie przez swojego ojczyma. Zawiadomienie złożyła matka dziewczynki. Niezwłocznie przystąpiono do zbierania dowodów, które potwierdzały dane zawarte w doniesieniu - informuje Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. - W oparciu o zebrane dowody, przedstawione mu zostały zarzuty, dotyczące usiłowania w dniu 17 grudnia 2014 r. zgwałcenia 8-latki. Podejrzany jest on także o wcześniejsze kilkukrotne wykorzystywanie seksualne dziewczynki.

Jak wskazują zebrane dowody, do tego typu zdarzeń dochodziło najprawdopodobniej od ostatnich dni listopada 2014 r. Był to okres, kiedy matka dziewczynki podjęła zatrudnienie w godzinach popołudniowo-wieczornych i do domu po pracy wracała późnym wieczorem. Mężczyzna wykorzystywać miał nieobecność swojej żony.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE