Reklama

Lekkoatleci pokazali klasę w Aleksandrowie Łódzkim

Opublikowano:
Autor:

Lekkoatleci pokazali klasę w Aleksandrowie Łódzkim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W miniony weekend lekkoatleci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy zainaugurowali sezon. W mityngu lekkoatletycznym w Aleksandrowie Łódzkim - Ewa Różańska w swoim debiucie w kategorii juniorek młodszych zwyciężyła w pchnięciu kulą 14.65 m i zajęła trzecie miejsce w rzucie dyskiem open 42,46 m.Wysoką formę zaprezentował też Maciej Wawrzyniak. W pchnięciu kulą uzyskał bardzo dobry wynik - 14,09 m, a w rzucie dyskiem 38,06 m. W obu konkurencjach poprawił rekordy życiowe.

Martyna Tomes wygrała konkurs skoku w dal z rekordem życiowym 4,80 m i zajęła drugą lokatę w skoku wzwyż wyrównując rekord życiowy 155 cm. W skoku wzwyż Paweł Rybarczyk i Kamil Zatyka z wynikiem 165 cm poprawili swoje rekordy życiowe. W skoku w dal dobry wynik 5,55 cm uzyskał Jakub Staniszewski. 

Nie zapominamy też o absolwentach. Katarzyna Mrozińska poprawiła rekord Łęczycy w skoku o tyczce. Tradycyjnie zdominowano też konkurs skoku wzwyż. Pierwsze miejsce zajął Dawid Wawrzyniak 205 cm, drugi był Łukasz Karwacki 195 cm a trzeci Krystian Kaźmierczak 185 cm. Bartosz Wojtera wyrównał rekord życiowy 175 cm. We Wrocławiu rekord Łęczycy w skoku o tyczce poprawił Adrian Mikołajczyk 3,70 m.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE