Reklama

Magdalena Szczepaniak odwołana z funkcji zastępcy wójta!

Opublikowano:
Autor:

Magdalena Szczepaniak odwołana z funkcji zastępcy wójta! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Kolejne zmiany w Gminie Łęczyca. Jak udało nam się dowiedzieć, z funkcji zastępcy wójta została odwołana Magdalena Szczepaniak.Decyzja miała zapaść w piątek (11 grudnia), choć wstępnie wójt Jacek Rogoziński miał zaproponować pani Szczepaniak inne stanowisko pracy. Ta miała odmówić, w wyniku czego zostało jej przedstawione obustronne rozwiązanie umowy.Z racji, że była już obecnie, zastępczyni wójta ma okres miesięcznego wypowiedzenia, umowa ma jeszcze obowiązywać do 31 stycznia, jednak została ona zwolniona z obowiązku pracy.

Oficjalnym powodem odwołania jest utrata zaufania.

- To nie jest tak, że z dnia na dzień ta decyzja zapadła. Od paru miesięcy nasze zdania różniły się w sprawach projektów i to zaufanie regularnie spadało. Pani Szczepaniak otrzymała ode mnie kilka upomnień ustnych, jednak bez efektu - tak skomentował sprawę wójt Jacek Rogoziński - Powodem jest utrata zaufania. Pani Szczepaniak wykonywała swoje obowiązki w sposób merytoryczny, jednak współpraca musi opierać się na czymś więcej.

Sama zainteresowana nie ukrywa zaskoczenia takim obrotem spraw. 

- Pierwsze słyszę o ustnych upomnieniach. Jestem zaskoczona powodem odwołania, jakim jest utrata zaufania. Jeżeli do kogoś straciło się zaufanie, nie proponuje się tej osobie innego stanowiska - mówi Magdalena Szczepaniak - Owszem, moja wizja kierunków rozwoju gminy nie spotykała się z aprobatą wójta, stąd różnica zdań.

Zatem, kto zostanie w przyszłości nowym zastępcą wójta?

Okazuje się, że nikt, ponieważ wójt chce całkowicie zrezygnować z tego stanowiska.

- Nie będzie już stanowiska zastępcy wójta gminy Łęczyca - powiedział.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE