Reklama

Magistrat ma nowe wejście

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Główne wejście do Urzędu Miejskiego już działa. Nowe automatyczne drzwi i podjazd dla osób niepełnosprawnych to nowe udogodnienia dla osób odwiedzjących łęczycki magistrat, które pojawiły się w związku z odebraną dziś inwestycją.Przebudowa wejścia do Urzędu Miejskiego w Łęczycy obejmowała także wybudowanie nowych schodów, wyposażonych w ozdobne chromowane balustrady, a także  w system podgrzewania, zapobiegający oblodzeniu stopni. Bezpośrednio nad wejściem zamontowany został szklany dach, a na elewacji budynku już wkrótce pojawią się nowe tablice informacyjne.

Dzięki inwestycji o wartości 228 125,22 zł budynek, w którym swoją siedzibę ma urząd został w części dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych! W kosztach inwestycji partycypowała również gmina wiejska - Łęczyca, której urząd znajduje się w tym samym budynku.

Zgodnie ze stosunkiem zajmowanej przez Urząd Gminy powierzeni w ogólnym metrażu budynku udział ten wynosi 49 964 zł. Reszta środków pochodziła z budżetu miasta Łęczyca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE