Reklama

Miłośnicy geografii z łęczyckiej Jedynki w finale Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego

Opublikowano:
Autor:

Miłośnicy geografii z łęczyckiej Jedynki w finale Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Za nami dwa pierwsze etapy Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii. W etapie szkolnym konkursu wzięło udział ośmioro uczniów SP nr 1, a do rejonowego zakwalifikowało się czworo: Michał Andryskowski, Witold Borkowski, Szymon Gąsiński i Zuzanna Kowalska.

Na szkolnym szczeblu konkursu uczestnicy zmagali się z zadaniami z zakresu geografii fizycznej i ogólnej świata, natomiast obszar wiedzy i umiejętności wymaganych na stopniu rejonowym dotyczył treści geografii społeczno-ekonomicznej z elementami geografii fizycznej i ogólnej świata.

Z zadaniami na etapie rejonowym bardzo dobrze poradzili sobie Zuzia Kowalska, Witek Borkowski i Szymon Gąsiński. To oni będą reprezentować naszą szkołę w finale wojewódzkim, podczas którego zmierzą się z zadaniami z zakresu geografii Polski i województwa łódzkiego. Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii podczas egzaminu gimnazjalnego zostaną zwolnieni z pisania części przyrodniczej egzaminu i uzyskają z niej 100 proc. punktów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE