Reklama

MojaŁęczyca uczy i bawi – 5 argumentów za tym, dlaczego warto iść na nowego Pitbulla

Opublikowano:
Autor:

MojaŁęczyca uczy i bawi – 5 argumentów za tym, dlaczego warto iść na nowego Pitbulla - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Polskie kino umiera? Polacy kręcą słabe filmy? Krytycy jakości rodzimej kinematografii mają nie mały orzech do zgryzienia, gdy widzą kolejki chętnych wyczekujących nowej odsłony Pitbulla – Niebezpieczne kobiety. O czym opowiada seria filmów wyreżyserowana przez Patryka Vegę? O warszawskich policjantach, którzy walczyć muszą nie tylko z przestępcami, ale i ze swoimi zwierzchnikami.Pitbull. Niebezpieczne kobiety zadebiutuje w kinach już 11 listopada. My, jak zawsze, przychodzimy z pomocą i chcemy przedstawić Wam 5 argumentów za tym, dlaczego warto wybrać się na ten film. 1. Patryk VegaPatryka Vegę można lubić lub nie, jednak trzeba mu oddać to, że jak mało kto, potrafi kręcić filmy sensacyjne. Poprzednie odsłony Pitbulla cieszyły się niemałą popularnością, a sam reżyser doskonale łączył wartką akcję z czarnym humorem, przedstawiając przy tym w miarę realistyczny obraz miasta stołecznego, gdzie każdy bohater walczył z codziennymi demonami. 

2. Marcin Opałka vel „Strachu”

Andrzej Grabowski? Ueee. Bogusław Linda? Ueee. Kto by się spodziewał, że to Tomasz Oświeciński skradnie każdą scenę swoją rolą Marcina Opałki. Strachu jest z jednej strony wielkim, budzącym grozę gangsterem, a z drugiej strony inteligencją nie grzeszy. Doprowadza to do wielu kuriozalnych sytuacji, w których żart sytuacyjny gra pierwsze skrzypce. 

3. Kobiety przejmują władzę!

Już sam tytuł mówi nam, że fabuła ma zamiar skupić się na płci pięknej. Stereotyp kobiet przedstawianych w filmach nie do końca oddaje ich pełnię możliwości. Ot, damy w opałach, które nie wiedzą czego chcą, a jak się dowiedzą, to już nie będą tego chciały. Teraz będzie inaczej, bo teraz to kobiety będą płcią dominującą i to one będą walczyły o sprawiedliwość. 

4. Kino Górnik

Nie trzeba już jeździć do innego miasta, aby obejrzeć premierę danego filmu. Dzięki reaktywacji łęczyckiego Kina Górnik, mamy dostęp do najnowszych i najlepszych filmów na wyciągniecie ręki. Nie inaczej jest z Pitbullem, którego premiera (11 listopada, piątek) będzie puszczana tutaj, w Łęczycy. Seanse rozpoczną się w godzinach: 16:20, 18:00, 19:00, 21:40. Szerszy repertuar możecie sprawdzić na oficjalnej stronie kina: http://www.kinogornik.pl/.

5. Konkurs! Konkurs! KONKURS!

A jak! My również przygotowaliśmy coś specjalnego dla Was i uroczyście ogłaszamy, że od dziś ruszamy z konkursem, w którym do wygrania są dwa dwuosobowe bilety na nowego Pitbulla! Jak je wygrać? To proste. Polubcie naszą stronę na facebook’u i ten artykuł, a następnie w prywatnej wiadomości (do nas oczywiście) wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Uwaga! Podajemy pytanie konkursowe!

Krzysztof i Krzysiek to te same imiona? Jakie imię pomylił Marcin Opałka „Strachu” w filmie Pitbull. Nowe porządki?

Konkurs trwa do 10 listopada (czwartek) do godziny 12:00. Zgłosimy się do zwycięzców, którzy zostaną wytypowani drogą losowania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE