Reklama

Mojałęczyca.pl oficjalnie rusza!

Opublikowano:
Autor:

Mojałęczyca.pl oficjalnie rusza! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności ...i stało się!Jak daleko sięga historia Łęczycy, tak nie sposób doszukać się w Królewskim Mieście niezależnych internetowych mediów. Postanowiliśmy wypełnić tę lukę oddając w Wasze ręce serwis Mojałęczyca.pl.Nazwę wybraliśmy nieprzypadkowo - naszym zdaniem portal to nie tylko newsy i informacje, ale również miejsce spotkań. Miejsce, w którym wymienić się można opiniami na wszystkie tematy, swobodnie podyskutować, sprawdzić bieżące imprezy w mieście i umówić się na nie ze znajomymi. To wszystko oferuje Mojałęczyca.pl.Nigdy nie pisaliśmy, nie piszemy i nie będziemy pisać na zlecenie. Żadna władza nie ma wpływu na to, co pojawia się w serwisie i wbrew opinii konkurencji - nie działamy na zlecenie urzędu. Mojałęczyca.pl to pełna niezależność!Doświadczenie, które zebraliśmy wydając Gazetę Lokalną - największy tygodnik w powiecie łęczyckim pozwala nam postawić sobie ambitny cel. Chcemy stać się dla Was najszerszym i najbardziej aktualnym kompendium wiedzy o Łęczycy i regionie. Tak, abyście nie musieli szukać już nigdzie indziej - bo wszystko znajdziecie na Mojałęczyca.pl.

Portal jest dla Ciebie...
...bo stawiamy na jakość! Od nas dowiesz się o wszystkim, co dzieje się w mieście i powiecie, wygrasz bilety na wydarzenia kulturalne i imprezy. Z nami nie można sie nudzić!

Portal jest dla Ciebie...
...bo stawiamy na rzetelność! Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na poruszanie się we wszystkich, nawet najtrudniejszych tematach. Zawsze słuchamy każdej ze stron!

Portal jest dla Ciebie...
...bo stawiamy na niezależność! Nie bawimy się w lokalne wojenki, nie interesują nas układy, obecne konflikty, wzajemne niechęci i niesnaski. Nas interesują fakty!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE