Reklama

Multimedialna Pracownia Orange w Łęczycy? Dzięki Twoim głosom jest to możliwe!

Opublikowano:
Autor:

Multimedialna Pracownia Orange w Łęczycy? Dzięki Twoim głosom jest to możliwe! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Sprawa jest prosta i wymaga jedynie kliknięcia. Grupie inicjatywnej z Łęczycy, a konkretniej Stowarzyszeniu Edukacyjno-Kulturalnemu IMPET udało się złożyć projekt do programu Fundacji Orange. Sam program Pracownia Orange pozwala na uzyskanie i bezpłatny dostęp do wszystkich elementów wyposażenia Pracowni ((komputerów, Internetu, gier komputerowych, skanera, telewizora LCD). Każdy mieszkaniec będzie mógł też skorzystać z warsztatów komputerowych, graficznych i fotograficznych. W ofercie pracowni znajdą się zajęcia rozwijające talenty i zdolności podopiecznych, a także wielospecjalistyczna pomoc w odrabianiu lekcji.

- Z diagnozy przeprowadzonej wśród dzieci i młodzieży z naszego powiatu wynika, że występuje potrzeba zapewnienia miejsca, w którym młodzież mogłaby realizować swoje pasje i razem spędzać czas. Jest to kolejna ciekawa inicjatywa twórców koncertów poświęconych Agnieszce Osieckiej, Wojciechowi Młynarskemu i Julianowi Tuwimowi – mówi Marcin Tober prezes stowarzyszenia.

Jak głosować?

To proste. Wystarczy, że codziennie zajrzycie na stronę: https://pracownieorange.wp.pl/ i oddacie głos na projekt grupy inicjatywnej z Łęczycy. Dzięki Waszym głosom wiele zyskać możecie nie tylko Wy, ale wszyscy mieszkańcy miasta i pobliskich miejscowości.

Pracownie powstaną w 25 z 64 zgłoszonych do programu miejscowościach. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE