Reklama

Reklama

Najlepiej w foteliku! „Umalucha” bawi i uczy o bezpieczeństwie

Opublikowano: pon, 6 lis 2017 08:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności

Reklama

O tym, że dobrych nawyków powinniśmy uczyć się od dziecka nie trzeba nikogo przekonywać. Doskonale sprawę zdają sobie z tego Hurtownia „Umalucha” i Nest Bank, które wspólnie prowadzą akcje edukacyjne dla dzieci dotyczące bezpiecznego podróżowania samochodem. A wielką rolę spełniają tu foteliki samochodowe. Najmłodsi mieszkańcy Kutna mogli się o tym przekonać w ubiegłym tygodniu.

Hurtownia „Umalucha” zaprosiła do siebie uczniów kutnowskich szkół i przedszkoli, by przekazać im podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z fotelików dla dzieci. Pracownicy hurtowni opowiadali o ich zaletach, oraz o tym, jak wielką przewagę mają nad tzw. „podstawkami”, czyli siedziskami bez oparcia, które wielu rodziców wybiera zamiast fotelików, głównie z uwagi na ich niższą cenę. Niestety, ta oszczędność może mieć wiele negatywnych skutków, ponieważ żadne z takich siedzisk nie jest w stanie zagwarantować takiego poziomu bezpieczeństwa, jak foteliki.

Właśnie dlatego pracownicy hurtowni „Umalucha” skoncentrowali się na przekazywaniu wiedzy na temat fotelików, a nasi milusińscy chętnie tę wiedzę chłonęli. Każde z dzieci miało też okazję przekonać się, że fotelik to nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort, samemu siadając w jednym z nowocześniejszych modeli. Uczyły się także, jak zapinać pasy bezpieczeństwa, by te w pełni spełniały swoją rolę. Oprócz tego dzieci brały aktywny udział w szkoleniu, chętnie zabierając głos i opowiadając o swoich, często ciekawych, spostrzeżeniach na temat bezpiecznej podróży. Na tym koniec atrakcji? Nic bardziej mylnego. Po części edukacyjnej przyszła część na upominki. Każde z dzieci otrzymało gadżety, a ci najbardziej aktywni w trakcie dyskusji o bezpieczeństwie zostali nagrodzeni okazałymi prezentami. Niemałą popularnością cieszyła się też specjalna ścianka do robienia zdjęć, gdzie dzieci wcielały się w rolę superbohatera w superfoteliku.

A ścianka pojawiła się tam dzięki Nest Bankowi, który także doskonale zdaje sobie z sprawę z roli, jaką do spełnienia mają foteliki dla dzieci. Ich koszt często nie jest mały, a nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na jednorazowy wydatek kilkuset złotych. I tu z pomocną dłonią wychodzi właśnie Nest Bank, który przygotował dla rodziców specjalną ofertę.”Kredyt na fotelik” pozwala nam, dorosłym, odpowiednio zadbać o nasze pociechy, jednocześnie nie obciążając naszych domowych budżetów prowizją i oprocentowaniem, które wynosi 0 proc. Oddajemy więc dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy.

Podsumowując. Hurtownia „Umalucha” szkolenia dla dzieci organizuje już trzeci rok z rzędu i gołym okiem widać, jak dużą rolę mają takie spotkania. Dzieci dowiadują się wielu ciekawostek, przez zabawę i filmy edukacyjne przekonują się, jakimi zaletami charakteryzują się foteliki. Ta wiedza niemal od razu wpłynie na ich postrzeganie bezpiecznej podróży. Mało tego. Może okazać się, że dzieci swoją wiedzą zaczną dzielić się ze swoimi rodzicami, dzięki czemu ci także przekonają się, że lepiej zainwestować w fotelik, niż „podstawkę”, która swoją rolę spełnia w sposób znikomy.


Hurtownia UmaluCha
+48609374567, 723296866
mail :[email protected]
99-300 Kutno, ul. Wilcza 1

allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=27616069&order=qd
facebook: https://pl-pl.facebook.com/umalucha.pl.3
instagram: https://www.instagram.com/umaluchaNest Bank
Placowka Partnerska Kutno
ul. Krolewska 16

E-mail: [email protected]
T: 24 351 00 66
M: 884 994 103

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.