Reklama

Reklama

Najlepsi WEBmasterzy w powiecie łęczyckim

Opublikowano: pon, 5 paź 2015 10:06
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy (Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych, klasa 3) wygrali powiatowy konkurs na budowę strony internetowej pod nazwą „Zdrowa Energia”. Konkurs był organizowany przez Starostwo Powiatowe w Łęczycy, a współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Był to jeden z wielu konkursów ekologicznych w ramach projektu „Energia w ekologię dla Ziemi Łęczyckiej”.Uchniowie Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych okazali się bezkonkurencyjni i zajęli dwa pierwsze miejsca. Najlepsza na tym polu okazała się Edyta Kowalczyk. Drugie miejsce przypadło kilku uczniom, którzy wykonali pracę zbiorową: Justyna Jaśczak, Magdalena Nagórniewicz, Edyta Kowalczyk, Michał Jerzmanowski, Sebastian Kończarek, Marcin Wojtczak i Konrad Ryk.   

Reklama

Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz cennymi nagrodami rzeczowymi, uczennica Edyta Kowalczyk za zajęcie pierwszego miejsca otrzymała wieżę HI-FI.

Abiturienci stykają się z zagadnieniami webmasterowymi w codziennej pracy na lekcji  pod opieką nauczycieli przedmiotów informatycznych w składzie: Adam Sas, Urszula Kasierska oraz Agnieszka Siwocha.  

- WEBmastering, czyli tworzenie stron jest ciężką pracą wymagającą ogromnej wiedzy z tej dziedziny, dlatego ten sukces smakuje podwójnie. Kierunek Cyfrowe Procesy Graficzne tworzy specjalistów nastawionych na sukces, a szkoła ZSP nr 1 w Łęczycy daje do tego najlepsze możliwości – powiedział Adam Sas

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.