Reklama

Najlepszy gaz w Łęczycy!

Opublikowano:
Autor:

Najlepszy gaz w Łęczycy! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności AmeriGas wprowadza nowość na rynku sprzedaży butli gazowych.Kolejne polskie Butlomaty także w Łęczycy.Z butli gazowych w gospodarstwach domowych korzysta prawie 40 procent Polaków. Nowe, innowacyjne rozwiązanie zaproponowane przez  AmeriGas, będzie nie tylko dużym ułatwieniem, ale ma szansę zrewolucjonizować sprzedaż butli w Polsce.Butlomat, bo o nim mowa, to urządzenie przypominające obecne na rynku od kilku lat, samoobsługowe Paczkomaty i Pralniomaty. Pozwala ono w prosty sposób, samodzielnie, wymienić butlę gazową. Szybko, łatwo i wygodnie. Co istotne, Butlomat będzie dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.   

Aby sprostać wymogom bezpieczeństwa Butlomat wyposażony jest w czujniki optyczne oraz system ważenia weryfikujący butle pod względem kształtu i ciężaru. Urządzenie pozwala też na zwrot pustej butli gazowej. Płatności dokonywane są kartą, a obok terminalna płatniczego umieszczona jest szczegółowa instrukcja.

-   Butlomat to innowacyjne urządzenie i prawdziwy postęp w sprzedaży detalicznej tego asortymentu. Jego ogromną zaletą jest dostępność: będzie znajdował się w często uczęszczanych miejscach i będzie można z niego skorzystać o każdej porze dnia i nocy. To także bezpieczeństwo i pewność, że kupujący otrzymuje oryginalną, butlę, z plombą poświadczającą jej bezpieczeństwo oraz prawidłową ilość i jakość gazu - zapewnia Agnieszka Stochmal, Dyrektor Sprzedaży, Marketingu i Obsługi Klienta z AmeriGas Polska.

Pierwsze Butlomaty pojawiły się na początku roku w Zduńskiej Woli i Myszkowie, następne w kwietniu w Bielsku Podlaskim, Kutnie i Ostrowi Mazowieckiej a kolejne są od czerwca w Pleszewie, Łodzi oraz u nas w Łęczycy, na parkingu sklepu Biedronka przy ul. Belwederskiej 1, gdzie 22 czerwca odbędzie się akcja promocyjna połączona z prezentacją Butlomatów.

O tym jakim są ułatwieniem oraz jak z nich korzystać można będzie dowiedzieć się podczas akcji promocyjnych, które w potrwają przez kilka dni od otwarcia.

- Dziś dla konsumentów liczy się przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Butlomat właśnie to zapewnia - mówi Julian Kozankiewicz, prezes zarządu Noatech, firmy produkującej Butlomaty dla AmeriGas. Jest również atrakcyjną nowinką techniczną, a te - jak pokazuje rzeczywistość są bardzo popularne w naszym społeczeństwie, otwartym na nowe, komfortowe rozwiązania ułatwiające codzienność.

Zgodnie z zapewnieniami AmeriGas, kolejne Butlomaty pojawią w innych polskich miastach
w najbliższych tygodniach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE