Reklama

Reklama

Narkotyki zamiast maseczki

Opublikowano: 9 grudnia 2020 14:01
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

aktualnosci Policjanci z łęczyckiej drogówki zauważyli pieszego, który nie stosował się do obowiązku zasłaniania nosa i ust. Jak się okazało mężczyzna nie miał maseczki ochronnej za to w kurtce ukrył narkotyki. Za posiadanie substancji odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

8 grudnia po godzinie 15:00 policjanci ruchu drogowego pilnując bezpieczeństwa na ulicach Łęczycy, zauważyli pieszego nie stosującego się do obowiązku zasłaniania nosa i ust. W trakcie legitymowania mężczyzna nerwowo się zachowywał, co wzbudziło czujność funkcjonariuszy

- Kiedy policjanci skontrolowali 21-latka, w kurtce ujawnili dilerkę z 1 gramem białego proszku. Mieszkaniec Łęczycy został zatrzymany i doprowadzony do łęczyckiej komendy - opisuje wydarzenie łęczycka komenda.
W trakcie przeszukania mieszkania mężczyzny kryminalni znaleźli kolejne dilerki z białym proszkiem. Łącznie zabezpieczyli 9 gramów mefedronu. 21-latek usłyszy zarzuty dotyczące posiadania środków psychotropowych wbrew przepisom ustawy. Takie przestępstwo zagrożone jest karą nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo oczywiście został ukarany mandatem za nieprzestrzeganie obostrzeń sanitarnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

* Klikając „Zaznacz wszystkie” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody.

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.