Reklama

O kolejce i „Zieleni Miejskiej” – jutro posiedzenie wszystkich komisji stałych

Opublikowano:
Autor:

O kolejce i „Zieleni Miejskiej” – jutro posiedzenie wszystkich komisji stałych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Już jutro o godzinie 15:25 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbędzie się posiedzenie komisji wspólnej pod przewodnictwem komisji gospodarki i mienia. Jednym z ciekawszych punktów jutrzejszego posiedzenia jest punkt mówiący o przedstawieniu informacji na temat Krośniewickiej Kolei Wąskotorowej. Przypomnijmy, że w czerwcu radni, dzięki uzyskaniu większości głosów uchylili uchwałę mówiącą o niedopłatnym przejęciu od PKP budynków oraz innych urządzeń infrastruktury kolejowej, stanowiących linię kolejową: Krośniewicka Kolej Dojazdowa.  Ponadto, ponownie wróci temat „Zieleni Miejskiej”. Ostatnia sesja była dość burzliwa, kiedy pracownicy jednostki, którzy pojawili się na sesji, nie bawiąc się w dyplomację, mówili o swoim niezadowoleniu z warunków pracy. Zaproponowano wówczas, aby do tematu wrócić, kiedy obie strony będą przygotowane do merytorycznej dyskusji. 

Poniżej szczegółowy porządek obrad jutrzejszego posiedzenia komisji wspólnej: 

1.  Omówienie i wydanie opinii do projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Łęczyckiemu w roku 2017 na realizację zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2520E w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w ciągu ulicy Belwederskiej i ulicy Lotniczej w Łęczycy”. 

2.  Omówienie i wydanie opinii do projektu uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Gminy Miasta Łęczyca na 2016 rok- projekt I. 

3.  Omówienie i wydanie opinii do projektu uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Gminy Miasta Łęczyca na 2016 rok- projekt II. 

4. Informacja na temat zrealizowanych i zaplanowanych działań Wydziału Promocji, Oświaty, Kultury i Sportu. 

5. Informacja na temat Krośniewickiej Kolei Wąskotorowej. 

6. Informacja na temat działalności Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Łęczycka”.

7. Informacja na temat bieżącej działalności Jednostki Budżetowej „Zieleń Miejska”. 

8. Sprawy różne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE