Reklama

Od maja w Łęczycy rusza rabatowa akcja „Razem Dla Dawców”

Opublikowano:
Autor:

Od maja w Łęczycy rusza rabatowa akcja „Razem Dla Dawców” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności O krwi jako bezcennym darze życia wiedzą wszyscy, jednak wyróżnić tutaj trzeba krwiodawców, którzy decydują się regularnie wspierać osoby potrzebujące. Spośród wielu ogólnopolskich, jak i lokalnych akcji zachęcających do oddawania krwi, warto wyróżnić ogólnopolski program „Razem Dla Dawców”.Program jest bezpłatny i ma na celu zachęcenie instytucji, bądź pracodawców do udzielania stosownych zniżek krwiodawcom na wybrane przez nich produkty lub usługi. Tym przyjemniej jest nam poinformować, że od początku maja taki program ruszy również w Łęczycy, dzięki inicjatywie Klubu Honorowego Dawcy Krwi „Strażak” przy OSP w Łęczycy. 

Warunkiem udzielenia takiej zniżki jest posiadanie legitymacji Honorowego Dawcy Krwi z przynajmniej dwoma wpisami donacji w roku kalendarzowym ewentualnie legitymacji Zasłużonego HDK, a sama forma zależna jest kwestią indywidulaną dla firmy lub instytucji. 

Firmy, które zgodzą się na udział w akcji staną się bardziej widoczne dla klientów zarówno w Google jak i na stronach poświęconym krwiodawstwu czy Facebooku. Oprócz tego otrzymają dodatkowe znaczniki, które informować będą przechodniów, że dana firma wspiera krwiodawców.

Inicjatorem i koordynatorem akcji na terenie naszego miasta z ramienia Klubu „Strażak” jest Paweł Makarowski i z radością informuje, że już znalazły się chętni do udziału w programie. 

- Na tę chwilę do akcji włączyli się: PKS Łęczyca, Green, Pizzeria Kaliska, Kino Górnik, a także Sklep & Serwis Rowerowy BIKER – wymienia i zaznacza, że klub będzie starał się zachęcić do udziału jak najwięcej firm. 

Program ma na celu przede wszystkim zachęcić osoby do regularnego oddawania krwi, a także w pewien sposób docenić tych, którzy już są zdecydowani na ten szlachetny gest. 

Chętne firmy do wzięcia udziału w akcji, mogą kontaktować się z Pawłem Makarowskim pod numerem telefonu: 504 031 202.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE