Reklama

Ogłoszenie o naborze kandydatów do komisji konkursowej w otwartym konkursie ofert z zakresu pomocy społecznej

Opublikowano:
Autor:

Ogłoszenie o naborze kandydatów do komisji konkursowej w otwartym konkursie ofert z zakresu pomocy społecznej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W związku z ogłoszeniem otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Miasto Łęczyca w 2015 roku w zakresie wspierania rodziny systemu pieczy zastępczej (Zarządzenie Nr 120.69.2014 Burmistrza Miasta Łęczyca z dnia 01 czerwca 2015 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Miasto Łęczyca w 2015 roku w zakresie wspierania rodziny systemu pieczy zastępczej Burmistrz Miasta Łęczyca ogłasza nabór osób reprezentujących organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz.U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.) do składu komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w w/w konkursie ofert.

Szczegółowe informacje zawiera niżej zamieszczone Zarządzenie nr 120.71.2015 Burmistrza Miasta Łęczyca z dnia 11 czerwca 2015 r. w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów na członków komisji konkursowej do zaopiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Miasto Łęczyca w 2015 roku w zakresie wspierania rodziny systemu pieczy zastępczej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE