Reklama

Reklama

Ostateczne, oficjalne wyniki wyborów

Opublikowano: śr, 19 lis 2014 12:12
Autor:

Ostateczne, oficjalne wyniki wyborów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Przedstawiamy ostateczne i oficjalne już wyniki wyborów ze wszystkich gmin oraz powiatu. To oni będą nami rządzić:MIASTO ŁĘCZYCA:Burmistrz: Krzysztof Lipiński (KWW Krzysztofa Lipińskiego)Rada:Andrzej Domagała (KWW Krzysztofa Lipińskiego) Paweł Kulesza (KWW Andrzeja Olszewskiego)Marek Jóźwiak (KWW Krzysztofa Lipińskiego)Damian Czerwiński (KWW Krzysztofa Lipińskiego)Zenon Koperkiewicz (KWW Krzysztofa Lipińskiego)Robert Łukasiewicz (KWW Krzysztofa Lipińskiego)Tomasz Pijewski (KWW Andrzeja Olszewskiego)Karol Zieliński (KWW Andrzeja Olszewskiego)Tomasz Baranowski (KWW Tomasza Baranowskiego)Krzysztof Razik (KWW Krzysztofa Razika)Marcin Zasada (KWW Krzysztofa Lipińskiego)Wojciech Wojciechowski (KWW Krzysztofa Lipińskiego)Tomasz Czajkowski (KWW Krzysztofa Lipińskiego)Krzysztof Urbański (KWW Krzysztofa Lipińskiego)Marta Arkuszewska (KWW Krzysztofa Lipińskiego)POWIAT ŁĘCZYCKI:KW PSL: Wojciech Zdziarski, Radosław Kupis, Eugeniusz Stańczyk, Edward Cymmer, Jarosław Kołodziejczak, Krystyna GrabowskaKW PiS: Monika Kilar-Błaszczyk, Sławomir Łuczak, Józef Mikołajczyk, Krzysztof OgórekKWW Andrzeja Olszewskiego: Sławomir Biniewicz, Renata Lepalczyk, Janusz OttoKWW Przymierze Ziemi Łęczyckiej: Michał Czekalski, Janusz MielczarekKW SLD Lewica Razem: Zenon DąbrowskiKWW Ziemia Łęczycka: Krzysztof Hopaluk

Reklama

DASZYNA
Wójt: Zbigniew Wojtera (KWW Zbigniewa Wojtery)

Rada:

  1. Iwona Zawadzka (KW PSL)
  2. Tadeusz Dymny (KWW Nowoczesna i Przyjazna Gmina)
  3. Jerzy Kaczmarek (KWW Nowoczesna i Przyjazna Gmina)
  4. Małgorzata Grabowska (KWW Zbigniewa Wojtery)
  5. Marek Chwiałkowski (KWW Zbigniewa Wojtery)
  6. Bogusława Kaganiec (KWW Zbigniewa Wojtery)
  7. Jolanta Cichońska (KWW Zbigniewa Wojtery)
  8. Michał Bawej (KWW Michała Baweja)
  9. Henryk Dąbrowski (KWW A-To-My)
  10. Mirosław Pokorski (KWW Jarochówek 2014)
  11. Jarosław Kiński (KWW Zbigniewa Wojtery)
  12. Marek Szymański (KWW Jesteśmy Odpowiedzialni)
  13. Krzysztof Budka (KWW Zbigniewa Wojtery)
  14. Bernard Łukaszewski (KW PiS)
  15. Czesław Bartniak (KWW Zbigniewa Wojtery)
GÓRA ŚW. MAŁGORZATY
Wójt: Włodzimierz Frankowski (KWW Włodzimierza Frankowskiego)

Rada:

  1. Adam Szewczyk (KWW Włodzimierza Frankowskiego)
  2. Dariusz Szurgot (KW PiS)
  3. Marek Błaszczyk (KWW Włodzimierza Frankowskiego)
  4. Edyta Wicińska (KWW Włodzimierza Frankowskiego)
  5. Michał Kusztelak (KWW Przymierze Ziemi Łęczyckiej)
  6. Aneta Jeziorska (KWW Włodzimierza Frankowskiego)
  7. Paweł Jatczak (KW PiS)
  8. Zbigniew Pałczyński (KW PiS)
  9. Maria Kuleczko (KWW Włodzimierza Frankowskiego)
  10. Stanisław Florczak (KWW Włodzimierza Frankowskiego)
  11. Tadeusz Grzelak (KWW Włodzimierza Frankowskiego)
  12. Stanisław Bagrowski (KWW Włodzimierza Frankowskiego)
  13. Przemysław Grabarczyk (KWW Włodzimierza Frankowskiego)
  14. Bodgan Góra (KWW Włodzimierza Frankowskiego)
  15. Zdzisław Koszański (KWW Włodzimierza Frankowskiego)
GRABÓW
Wójt: Ryszard Kostrzewski (KWW Samorządność Gminy Grabów)/Tomasz Pietrzak (KW PiS) - II tura

Rada:

  1. Sławomir Jędrzejczak (KWW Samorządność Gminy Grabów)
  2. Ilona Derkowska (KWW Rolnika Marka Wojtery)
  3. Marcin Pijewski (KWW wsi Kotków)
  4. Małgorzata Matusiak (KWW Samorządność Gminy Grabów)
  5. Stanisława Baraniak (KW PiS)
  6. Józef Drozdowski (KWW Samorządność Gminy Grabów)
  7. Michał Sobiński (KW PiS)
  8. Henryk Pabin (KW PiS)
  9. Radosław Pawłowski (KW PiS)
  10. Leszek Grobelny (KWW Samorządność Gminy Grabów)
  11. Czesław Krawczyk (KW PiS)
  12. Andrzej Starczyński (KW PiS)
  13. Zbigniew Sobczyński (KWW Samorządność Gminy Grabów)
  14. Hieronim Wawrzyniak (KWW Rolnika Marka Wojtery)
  15. Rafał Rosiński (KKW SLD Lewica Razem)
ŁĘCZYCA:
Wójt: Andrzej Wdowiak (KWW Wójta Andrzeja Krzysztofa Wdowiaka)/Jacek Rogoziński (KW PiS) - II tura

Rada:

  1. Paweł Pałczyński (KW PiS)
  2. Stefan Pacholczyk (KWW Wójta Andrzeja Krzysztofa Wdowiaka)
  3. Grzegorz Góra (KW PiS)
  4. Jan Galant (KW PSL)
  5. Włodzimierz Starzyński (KWW Wójta Andrzeja Krzysztofa Wdowiaka)
  6. Kazimierz Kupis (KW PSL)
  7. Jadwiga Frątczak (KWW Jadwigi Frątczak)
  8. Roman Szalczyński (KW PiS)
  9. Krzysztof Królak (KW PiS)
  10. Andrzej Krzyżaniak (KW PiS)
  11. Maria Gmerek (KW PSL)
  12. Agata Fornalczyk (KWW Wójta Andrzeja Krzysztofa Wdowiaka)
  13. Jerzy Kazimierski (KWW Wójta Andrzeja Krzysztofa Wdowiaka)
  14. Jan Michalak (KW PiS)
  15. Andrzej Królak (KWW Wójta Andrzeja Krzysztofa Wdowiaka)
PIĄTEK:
Wójt: Krzysztof Lisiecki (KWW Krzysztofa Lisieckiego)/Zenon Dąbrowski (KWW Zenona Dąbrowskieg) - II tura

Rada:

  1. Waldemar Borczyński (KW PSL)
  2. Mirosław Żurek (KWW Krzysztofa Lisieckiego)
  3. Daniel Gorący (KWW Zenona Dąbrowskiego)
  4. Dominik Pasterski (KWW Zenona Dąbrowskiego)
  5. Tomasz Kucharczyk (KWW Zenona Dąbrowskiego)
  6. Beata Gawryszczak (KW PiS)
  7. Dariusz Jóźwiak (KWW Dariusza Jóźwiaka)
  8. Urszula Kacperska (KWW Krzysztofa Lisieckiego)
  9. Anna Matusiak (KW PiS)
  10. Piotr Zalewski (KW PiS)
  11. Paweł Budner (KWW Ziemia Łęczycka)
  12. Małgorzata Gabryelczak (KWW Krzysztofa Lisieckiego)
  13. Michał Frankiewicz (KW PSL)
  14. Waldemar Krysiak (KW PiS)
  15. Paweł Michalak (KWW Krzysztofa Lisieckiego)
ŚWINICE WARCKIE:
Wójt: Krzysztof Próchniewicz (KW PSL)/Agnieszka Olczyk (KW PiS) - II tura

Rada:

  1. Andrzej Nikodemski (KW PSL)
  2. Przemysław Daszko (KW PSL)
  3. Wioleta Antczak (KW PSL)
  4. Ewa Krawczyk (KW PSL)
  5. Sławomir Augustyniak (KW PSL)
  6. Włodzimierz Dudka (KW PiS)
  7. Krzysztof Wróblewski (KW PSL)
  8. Krzysztof Tutak (KW PSL)
  9. Beata Prądzyńska (KW PSL)
  10. Jan Łazarek (KW PSL)
  11. Grażyna Bartczak (KW PSL)
  12. Stanisław Aninowski (KW PSL)
  13. Roman Gnatowski (KW PSL)
  14. Mateusz Bielawski (KWW Ziemia Łęczycka)
  15. Piotr Ławniczak (KW PSL)
WITONIA:
Wójt: Mirosław Włodarczyk (KWW Ziemi Witońskiej)

Rada:

  1. Marcin Karasiński (KWW Teresy Barańskiej)
  2. Jarosław Wasiak (KWW Ziemi Witońskiej)
  3. Jolanta Łuczak (KWW Teresy Barańskiej)
  4. Zenon Pawłowski (KWW Teresy Barańskiej)
  5. Barbara Kaźmierska (KWW Ziemi Witońskiej)
  6. Dariusz Kowalczyk (KWW Ziemi Witońskiej)
  7. Mariusz Rakowski (KWW Ziemi Witońskiej)
  8. Łukasz Kamiński (KWW Teresy Barańskiej)
  9. Jarosław Marciniak (KWW Teresy Barańskiej)
  10. Piotr Florczak (KWW Ziemi Witońskiej)
  11. Agnieszka Prawda (KWW Teresy Barańskiej)
  12. Daniel Matusiak (KWW Ziemi Witońskiej)
  13. Dorota Karczewska (KWW Teresy Barańskiej)
  14. Radosław Borkowski (KWW Ziemi Witońskiej)
  15. Radosław Mikołajczyk (KWW Teresy Barańskiej)
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.