Reklama

Parafia Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w Nowej Sobótce zaprasza na nabożeństwo ekumeniczne

Opublikowano:
Autor:

Parafia Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w Nowej Sobótce zaprasza na nabożeństwo ekumeniczne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Z racji trwającego Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan Parafia Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w Nowej Sobótce oraz Kalisko-Koniński Oddział Polskiej Rady Ekumenicznej zapraszają na uroczyste nabożeństwo ekumeniczne do Nowej Sobótki (Gmina Grabów) w dniu 22 stycznia o godz. 17:00. 

Na spotkanie zostali zaroszeni przedstawiciele Kościołów: rzymskokatolickiego, prawosławnego, ewangelicko-augsburskiego, ewangelicko-reformowanego, starokatolickiego mariawitów oraz polskokatolickiego, a także parlamentarzyści, władze samorządowe oraz reprezentanci lokalnych środowisk kultury. 

Po nabożeństwie w sali OSP w Starej Sobótce odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu: zespołu folklorystycznego „Ługowianki” pod kierownictwem Pana Andrzeja Janeczko, chóru A’Capella z Krośniewic i Duetu Wioletty i Mariusza z Łodzi. Po części oficjalnej Organizatorzy zapraszają na ciepły poczęstunek. 

Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan odbywa się co roku między 18 a 25 stycznia. W tym roku hasłem przewodnim jest zdanie z Księgi Wyjścia: „Prawica Twoja wsławiła się mocą”. Tegoroczne materiały przygotowali chrześcijanie z Karaibów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE