Reklama

Partnerskie karty kredytowe – gwarantują oszczędność i wygodę

Opublikowano:
Autor:

Partnerskie karty kredytowe – gwarantują oszczędność i wygodę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Partnerskie karty kredytowe są odpowiedzią na indywidulne potrzeby każdego z klientów. Pozwoli Ci płacić taniej w miejscach, w których bywasz najczęściej.Obecnie klient, który szuka najlepszej dla siebie karty kredytowej, ma naprawdę duży  wybór. Każdy z licznych banków stara się przyciągnąć nas do właśnie swojej oferty, przekonać, że to ona jest najatrakcyjniejsza i to z niej najbardziej opłaca nam się skorzystać.

Większość kart kredytowych ma podobne zalety. Standardem już stały się brak odsetek przy terminowej spłacie zadłużenia oraz bezprowizyjne transakcje bezgotówkowe. Teraz to jednak nie wystarcza, by przyciągnąć rzesze zainteresowanych. Instytucje finansowe muszą zaproponować coś bardziej interesującego i oryginalnego. Dlatego też coraz popularniejsze stają się programy partnerskie. 

Czym one są? Opierają się na współpracy banków z rozmaitymi podmiotami, którymi mogą być sklepy, kluby sportowe, hotele, towarzystwa ubezpieczeniowe lub też dowolne inne punkty handlowe czy też usługowe. Osoby, które zdecydują się na daną kartę kredytową, mogą liczyć na rabaty podczas korzystania z usług oferowanych przez partnera banku ją wydającego (zazwyczaj jest to tylko jedna firma, ale niekiedy instytucja finansowa posiada wielu takich partnerów). Jeśli więc masz jakiś supermarket, w którym zawsze robisz zakupy, siłownię lub pływalnię, na którą regularnie uczęszczasz czy też jeśli dużo podróżujesz i wtedy najczęściej nocujesz w hotelach jakiejś konkretnej sieci – koniecznie pomyśl o tego typu karcie kredytowej. Dowiedz się, czy któryś bank współpracuje z twoją ulubioną marką i zostań jego klientem. W ten sposób możesz naprawdę całkiem sporo zaoszczędzić.

Karty kredytowe wydawane w ramach programów partnerskich mają oczywiście również wszystkie te zalety, którymi cechują się te nimi nieobjęte. Klient otrzymuje więc wysokie limity dostępnego debetu, możliwość bezprowizyjnych transakcji bezgotówkowych, a także coraz częściej – dokonywania płatności zbliżeniowych. Ponadto czas, w którym od zaciągniętych długów nie nalicza się odsetek, nadal pozostaje tak samo atrakcyjny (czyli jest to ponad 50 dni), a spokojny sen zapewni nam bezpłatne ubezpieczenie. Należy być jednak również świadomym pewnych drobnych minusów takiego rozwiązania. Takie karty wiążą się zazwyczaj z dość wysokimi prowizjami za transakcje gotówkowe i przelewy, a niekiedy też ze sporymi opłatami rocznymi za korzystanie z nich (nie jest to jednak ogromna różnica w porównaniu z klasycznymi kartami).

Dobranie odpowiedniej karty kredytowej, która spełni wszystkie twoje oczekiwania, nie jest proste. Ważny jest oczywiście wybór korzystnego dla ciebie programu partnerskiego, ale to nie wszystko. Oprócz tego istotne są inne czynniki, takie jak niezbyt wysokie odsetki, niskie prowizje (lub najlepiej ich brak) za transakcje gotówkowe i bezgotówkowe czy też atrakcyjny system ubezpieczeń. Na szczęście z pomocą ci przyjdzie porównywarka, którą znajdziesz na stronie www.karta-kredytowa24.pl. Wystarczy, że określisz swoje wymagania, a ona natychmiast wyświetli propozycje dostosowanych do twoich potrzeb kart, co więcej – od razu przekieruje na stronę konkretnego banku, gdzie będziesz mógł złożyć odpowiedni wniosek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE