Reklama

Pięć zdarzeń na drodze w miniony weekend!

Opublikowano:
Autor:

Pięć zdarzeń na drodze w miniony weekend! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W ciągu ostaniach dni na drogach powiatu łęczyckiego doszło do pięciu zdarzeń drogowych w tym dwóch wypadków. Policjanci dbający w tym czasie o bezpieczeństwo wyeliminowali dwóch nietrzeźwych kierujących.4 września przed godziną 8 przy ulicy Ozorkowskie Przedmieście miał miejsce wypadek drogowy. Policjanci wykonujący na miejscu oględziny wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki kia, 19 – latek z powiatu łęczyckiego wykonując skręt w lewo nie ustąpił pierwszeństwa 16 – latkowi kierującemu motorowerem. Kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzą śledczy łęczyckiej komendy.

Następnie po godzinie 10 policjanci interweniowali w Topoli Królewskiej, gdzie miała miejsce kolizja drogowa. W tym zdarzeniu kierujący vw włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy skody. W wyniku uderzenia nikt nie został ranny. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

Tego samego dnia przed godziną 20 przy ulicy gen. F. Altera miał miejsce kolejny wypadek drogowy. Kierujący daewoo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście, który w wyniku zdarzenia został hospitalizowany. Postępowanie w tej sprawie prowadzą śledczy łęczyckiej komendy.

5 września w Daszynie mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej 37 – letniego cyklistę. Mężczyzna, miał w organizmie 2,6 promila alkoholu oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i rowerowych orzeczony do maja 2016 roku. 

Wczoraj natomiast na terenie gminy Piątek kierująca pojazdem fiat nieprawidłowo wykonała manewr wyprzedzania doprowadzając do potrącenia kierującej rowerem. W wyniku tego zdarzenia nikt nie został rany, kierujące były trzeźwe a sprawcę kolizji ukarano mandatem.

Tego dnia około 9. na terenie gminy Góra Świętej Małgorzaty policjanci z ruchu drogowego skontrolowali stan trzeźwości 38 – letniego cyklisty. Mężczyzna zakończył podróż z wynikiem 1,1 promila alkoholu w organizmie.

Po 22 na terenie tej samej gminy policjanci interweniowali przy kolizji drogowej. Kierujący pojazdem marki Lublin po zatrzymaniu przed skrzyżowaniem zaczął cofać w wyniku czego doprowadził do uderzenia w przód toyoty. Kierujący samochodami byli trzeźwi, sprawcę kolizji ukarano mandatem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE