Reklama

Reklama

Podziękowali pracownikom socjalnym

Opublikowano: pon, 23 lis 2015 08:58
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 21 listopada wszyscy pracownicy służb społecznych świętują Dzień Pracownika Socjalnego. Z okazji tej wieloletniej tradycji (święto obchodzone od 1990 r.) łęczyccy samorządowcy odwiedzili miejskie placówki.Pierwszymi, którym złożono życzenia, przekazano listy gratulacyjne i wręczono kwiaty byli pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Realizują oni zadania gminy w zakresie określonymi m. in. ustawami: o pomocy społecznej, o ochronie zdrowia psychicznego, o świadczeniach rodzinnych i o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

Reklama

Celem ośrodka jest zaspakajanie niezbędnych potrzeb życiowych osób i rodzin oraz umożliwienie im życia w warunkach odpowiadających godności człowieka. Drugą, też ważna jednostką organizacyjną gminy miejskiej Łęczyca, wykonującą zadania pomocy społecznej i zdrowia psychicznego jest Środowiskowy Dom Samopomocy.

Tam również złożyli wizytę przedstawiciele urzędu z życzeniami skutecznych, dalszych działań i nadziei na szybkie zrealizowanie zaplanowanych inwestycji, wprowadzających europejskie standardy łęczyckiej placówki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.