Reklama

Pojadą bić Rekord Guinnessa!

Opublikowano:
Autor:

Pojadą bić Rekord Guinnessa! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Na niedzielę 12 października zaplanowano bicie Rekord Guinnessa w największej liczbie osób wykonujących ćwiczenia z wykrokiem. We wspólnym biciu rekordu, będącej punktem kulminacyjnym kampanii społecznej "Łódzkie ma pomysł na zdrowie" udział weźmie grupa łęczycan z Olympia Fitness Klub.Impreza finałowa kampanii społecznej "Łódzkie ma pomysł na zdrowie" rozpocznie się o godzinie 10.00 przy Amfiteatrze w Parku na Zdrowiu w Łodzi. Powstanie tam Miasteczko Zdrowia, którego sercem będzie duża scena, z której profesjonalni trenerzy prowadzić będą wspólne treningi i aktywności sportowe połączone z konkursami i rozmowami ze specjalistami z dziedziny dietetyki i medycyny sportu. Partnerzy akcji – kluby fitness z regionu łódzkiego, w tym Olympia Fitness Klub z Łęczycy - wprowadzą przybyłych mieszkańców w dobry nastrój poprzez propozycję całej gamy ćwiczeń i aktywności ruchowej.

Każda z osób przybyłych do Parku będzie mogła skorzystać z badań profilaktycznych: mammografii, nauki samobadania piersi, pomiaru ciśnienia, pomiaru poziomu glukozy, pomiaru poziomu stężenia CO2 w płucach oraz wziąć udział w pokazie zdrowego gotowania, który przeprowadzi Ambasadorka akcji "Łódzkie ma pomysł na zdrowie" - uczestniczka programu TOP CHEF - Marta Edmunds.

W próbie bicia Rekordu Guinnessa udział wezmą pozostali Ambasadorowie akcji - Artur Partyka i Zbigniew Bródka, którzy przeprowadzą profesjonalną rozgrzewkę przed wydarzeniem. Każda z osób biorących udział w próbie Bicia Rekordu Guinnessa otrzyma atrakcyjny pakiet startowy i będzie mogła znaleźć się w Księdze Rekordu Guinnessa. Dotychczasowy rekord w tym zadaniu wynosi 802 uczestników. Początek próby bicia Rekordu Guinnessa zaplanowano na godzinę 15:00!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE