Reklama

Policjanci zatrzymują wandali

Opublikowano:
Autor:

Policjanci zatrzymują wandali - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Policjanci z ogniwa patrolowo–interwencyjnego łęczyckiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 19 do 33– lat podejrzewanych o uszkodzenie mienia. Wartość strat wyceniono na kwotę 700 złotych. Przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

29 kwietnia około północy dyżurny łęczyckiej Policji skierował patrol interwencyjny na miejsce zdarzenia, gdzie zgodnie ze zgłoszeniem właściciela trzech mężczyzn zniszczyło wyposażenie lokalu gastronomicznego na terenie miasta.  Właściciel wartość strat wycenił na kwotę 700 złotych. Podczas ustalania przebiegu zdarzenia policjanci zauważyli jednego z mężczyzn, którego wygląd odpowiadał rysopisowi wskazanemu przez świadków.

- Podejrzewany na widok mundurowych próbował uciec, lecz po krótkim pościgu został zatrzymany. W ślad za nim funckjonariusze zatrzymali pozostałych dwóch wandali. Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Po zgromadzeniu materiału dowodowego usłyszeli zarzut uszkodzenia wyposażenia i elewacji ściany wewnętrznej lokalu gastronomicznego. Przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności - mówi podkom. Agnieszka Ciniewicz z KPP Łęczyca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE