Reklama

Reklama

Przedsiębiorcze kobiety w odnowionej świetlicy wiejskiej

Opublikowano: czw, 14 gru 2017 12:05
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W dniu 10 grudnia 2017 r. odbyło się uroczyste spotkanie mieszkańców sołectwa Szamów z władzami Gminy Witonia w którym udział wzięli Wójt Gminy – p. Mirosław Włodarczyk, Sekretarz Gminy – p. Katarzyna Gonera oraz Mirosław Rosiecki – pracownik Urzędu Gminy.Uroczystość zorganizowała społeczność sołecka na czele z p. sołtys Karoliną Szafrańską z okazji zakończenia remontu świetlicy wiejskiej w Gozdkowie.

Reklama

Należy nadmienić, że remont świetlicy przeprowadzono przy pomocy środków pozyskanych z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi w ramach realizacji małych projektów lokalnych realizowanych na terenach wiejskich oraz ze środków własnych gminy.

W ramach remontu wyrównano sufit i ściany wewnątrz budynku, zdemontowano starą podłogę i ułożono płytki ceramiczne, wydzielono i urządzono zaplecze sanitarne oraz zakupiono piec wolnostojący jako źródło ogrzewania.

Poprawa warunków lokalowych świetlicy umożliwi szerszą aktywizację mieszkańców sołectwa poprzez organizację różnego rodzaju przedsięwzięć dla lokalnej społeczności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.