Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W niedzielę 27 września w Piątku odbyły się "Rodzinne Igrzyska na Orliku". Przybyli mogli oglądać wystawę najmłodszych mieszkańców naszej Gminy o tematyce "STOP PRZEMOCY".Do zmagań w grach i zabawach przystąpiło 6 rodzinnych teamów. Rodziny rywalizowały w 5-ciu konkurencjach: sztafeta z przeszkodami w parach, wyścigi w workach, rzut kaloszem do celu, rodzinne strzały do bramki oraz rzuty do kosza.

Ogólna klasyfikacja:
I miejsce rodzina Gamrowskich;
II miejsce rodzina Kucharczyków;
III miejsce rodzina Wieczorków;
IV miejsce rodzina Stańczyków;
V miejsce ex aequo rodzina Lichotów i Smyczyńskich.

Miejsca na podium nagrodziliśmy medalami, dyplomami i nagrodami, poza podium dyplomami i nagrodami.

W trakcje zmagań i w przerwach częstowaliśmy wszystkich przybyłych cukierkami, napojami oraz ciastkami z logo Towarzystwa Miłośników Piątku i okolic.

Po zakończeniu rodzinnych zmagań dla najmłodszych chłopców i dziewczyn przeprowadzona została gra "Turbokozaka" w dwóch kategoriach wiekowych 9-11 lat i 12-13 lat (strzały na bramkę: sam na sam, rzuty karne, karny w ciemno, odbij poprzeczkę, rzuty rożne, strzał z połowy, żonglerka). Dzieci za miejsca na podium otrzymały nagrody rzeczowe.