Reklama

Skąd pomysły na powieści? Spotkanie z Zofią Stanecką

Opublikowano: śr, 5 kwi 2017 10:25
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 3 kwietnia Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy zorganizował spotkanie autorskie dla dzieci 5-6-letnich z łęczyckich przedszkoli z Zofią Stanecką - autorką opowiadań, powieści i baśni dla dzieci.Autorka bestsellerowej serii o przygodach „Basi” spotkanie rozpoczęła od przybliżenia swojej twórczości, opowiedziała również w jaki sposób powstają książki, skąd czerpie pomysły na ich pisanie i jak wygląda jej codzienna praca.

Swoją opowieść ilustrowała dowcipnymi rysunkami, co bardzo podobało się przedszkolakom. Autorka przeczytała także fragmenty swoich książek i przeprowadziła kilka ćwiczeń pobudzających wyobraźnię. Okazało się,           że dziecięca wyobraźnia nie zna granic.

Na koniec zaspokoiła ciekawość dzieci i wyczerpująco odpowiadała na wszystkie zadawane pytania. Spotkanie zakończyło się tradycyjnie rozdaniem autografów i dedykacji do zakupionych książek.

Spotkanie autorskie odbyło się w ramach projektu „Podróże po regałach” dofinansowanego   ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo Dla Książki 2017”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE