Reklama

Sławomir Koper gościł w bibliotece

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W czwartek 17 listopada o godzinie 17.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy odbyło się spotkanie ze znanym pisarzem Sławomirem Koprem, historykiem, felietonistą, autorem serii książek o obyczajach elit II Rzeczpospolitej i PRL-u oraz niekonwencjonalnych przewodników.

Autor opowiadał o sobie, o pisarskich początkach, o doświadczeniach w kontaktach z wydawcami, a także o pierwszych sukcesach. Uchylił nieco tajemnicy swego warsztatu pisarskiego, zdradzając w jakich źródłach znajduje anegdoty i intymne szczegóły życia prywatnego swych bohaterów, których tak wiele w jego książkach. Opowiedział też kilka zabawnych anegdot z własnego życia np. ze spotkań autorskich, ze spotkań z innymi autorami lub dziennikarzami, z imprez wydawniczych. Nie obyło się też bez kilku pytań ze strony słuchaczy.

Oczywiście można było otrzymać na książce autograf autora.

Spotkanie zrealizowano we współpracy z Instytutem Książki z Krakowa i Wojewódzką i Miejską Biblioteką im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.
Organizatorem spotkania był Dyskusyjny Klub Książki przy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE