Reklama

Strażackie spotkania wigilijne

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 15 grudnia 2017 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy odbyła się wigilia strażaków oraz pracowników cywilnych tutejszej komendy.

Coroczne spotkanie pracowników rozpoczął komendant powiatowy PSP w Łęczycy st. kpt. Wojciech Pernal, który złożył wszystkim zgromadzonym życzenia na nadchodzące święta Bożego Narodzenia oraz życzył wszelkiej pomyślności w nowym 2018 roku. Następnie w świąteczny nastrój poprzez modlitwę wprowadził o. Gustaw z klasztoru OO. Bernardynów w Łęczycy.

Po przemówieniach wszyscy nawzajem złożyli sobie życzenia, podzielili się opłatkiem, a następnie zasiedli do wspólnego posiłku.

Dzień wcześniej, 14 grudnia 2017 roku, odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne emerytów i rencistów pożarnictwa RP w Łęczycy. Podczas zebrania Prezes Związku Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Łęczycy Pan Wiesław Brygier złożył życzenia wszystkim członkom koła, a następnie modlitwę odmówił Kapelan Powiatowy Strażaków ks. Krzysztof Wasiak.

Po zebraniu członkowie Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Łęczycy oraz zaproszeni goście złożyli sobie życzenia i podzielili się opłatkiem.

16 grudnia 2017 roku odbyło się plenarne posiedzenie ZOP ZOSP RP w Łęczycy, gdzie podsumowano działalność z zakresu ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu łęczyckiego, a na zakończenie akcentem było spotkanie opłatkowe druhów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE