Reklama

Studzienki kanalizacyjne na ulicy Kaliskiej zostaną wymienione

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Ulica Kaliska jako wizytówka miasta nie do końca zdawała egzamin. Duży ruch powodował, że bezpieczeństwo zarówno na drodze, jak i na przejściu dla pieszych notorycznie malało. Dodatkowym „smaczkiem” dla każdego kierującego były zapadnięte studzienki kanalizacyjne.W tej sprawie interweniowali zarówno radni, jak i poseł Michał Pacholski, pisząc pisma do Zarządu Dróg Wojewódzkich, z prośbą o zajęcie się uporczywym problemem.Sam Zarząd obiecywał zająć się sprawą, choć czas działania był zawsze odkładany w czasie, aż do minionego weekendu. 

- Zadanie zlecił i finansuje zarządca odpowiedzialny za stan drogi, którym w tym przypadku jest Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi – informuje Jakub Pietkiewicz, pełnomocnik burmistrza -  W inwestycji partycypuje również Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łęczycy, które dołożyło 11 700 zł netto do tego zadania. Pozwoli to na usunięcie usterek 9 studzienek kanalizacji sanitarnej należących do przedsiębiorstwa, zlokalizowanych głównie na ścieżce rowerowej.

Wszystkich kierowców wyjeżdżających z miasta drogą 703 w kierunku Poddębic prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. Prace prowadzone na jezdni wymusiły zastosowanie wahadłowego ruchu sterowanego sygnalizacja świetlną.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE