Reklama

Święty Mikołaj odwiedził wszystkie maluchy

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Ogromnym zaskoczeniem  dla dzieci przebywających w nowo powstałych oddziałach przedszkolnych była wizyta Świętego Mikołaja, który obdarowywał  nasze maluchy czekoladowymi smakołykami.Wizyta była o tyle radosna, ze wiązała się także z podsumowaniem realizacji projektu „ zansa dla malucha” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Dzięki  środkom finansowym przyznanym Gminie Łęczyca  sześć oddziałów przedszkolnych z terenu może pochwalić się wyposażeniem na bardzo wysokim poziomie.

Nie sposób oderwać oczu od kolorowych zabawek, nowoczesnych mebli, pięknie pomalowanych ścian, a przede wszystkim od szczęśliwych i uśmiechniętych maluszków, które ochoczo sięgają po nowe lalki, piłki, klocki, a kiedy się zmęczą mogą odpocząć w miękkich pufach, gruszkach i truskawkach.

Na uwagę zasługuje również super nowoczesny sprzęt ITC, audiowizualny , interaktywne tablice i magiczne dywany - to robi wielkie wrażenie!!! Najważniejszy jest jednak tutaj element edukacyjny, ponieważ przy okazji fantastycznej zabawy zakupione akcesoria odgrywają ważną rolę w procesie uczenia się, zapamiętywania i poznawania, stanowią przy tym bardzo dużą pomoc w pracy nauczycieli.

Jacek Rogoziński wójt Gminy Łęczyca świetnie odegrał rolę Świętego Mikołaja i sprawił wszystkim wiele radości. Dzieci pytały nawet czy jutro też do nich przyjedzie,

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE