Reklama

Reklama

Szkolenie obronne w Urzędzie Gminy Świnice Warckie

Opublikowano: wt, 10 lis 2015 10:35
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 6 listopada w godz. 12 – 15.30 w Urzędzie Gminy Świnice Warckie odbyło się, zaplanowane na 2015 rok szkolenie obronne. Wójt Gminy Świnice Warckie uzgodnił z dyrektorem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi – plan przeprowadzenia szkolenia obronnego.Uczestnikami szkolenia była kadra kierownicza urzędu, zespoły zadaniowe wchodzące w skład stanowiska kierowania wójta gminy do działania w wyższych stanach gotowości obronnej państwa oraz kierownik NZOZ „MAMED”.

Reklama

W czasie trwania szkolenia zrealizowane zostały następujące tematy: 1) Przygotowanie Głównego Stanowiska Kierowania Wójta i Zapasowego Miejsca Pracy Urzędu. 2) Doskonalenie umiejętności osób funkcyjnych wchodzących w skład Systemu Stałych Dyżurów Wojewody Łódzkiego, w zakresie powierzonych im zadań. 3) Doskonalenie umiejętności osób funkcyjnych w zakresie natychmiastowego uzupełnienia Sił Zbrojnych w ramach Akcji Kurierskiej. 4) Przygotowanie podmiotów leczniczych Gminy do medycznego zabezpieczenia znacznie większej liczby poszkodowanej ludności w sytuacjach kryzysowych i w czasie wystąpienia zagrożenia bezpieczeństwa państwa i wojny.

Środki budżetowe na w/w przedsięwzięcie pozyskane zostały od wojewody łódzkiego. Szkolenie poprowadził Andrzej Dobosz – inspektor w UG Piątek, absolwent Akademii Obrony Narodowej w Warszawie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.