Reklama

Reklama

Szkolenie z zakresu spraw obronnych

Opublikowano: 20 listopada 2015 14:45
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Zgodnie z rocznym planem szkolenia obronnego Starostwa Powiatowego w Łęczycy na 2015 rok, w dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Łęczycy, zostało przeprowadzone szkolenie z zakresu spraw obronnych. Wzięli w nim udział pracownicy Starostwa Powiatowego w Łęczycy, Urzędów Gmin z terenu Powiatu Łęczyckiego oraz Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy.Tematyka szkolenia obejmowała zagadnienia dotyczące systemu obronnego państwa, funkcjonowania systemu stałych dyżurów na terenie Powiatu Łęczyckiego, realizowanych zadań w ramach Akcji Kurierskiej Administracji Publicznej oraz przygotowania podmiotów leczniczych na potrzeby obronne państwa.

Reklama

Szkolenie przeprowadził Tomasz Wojtaszak, absolwent Akademii Obrony Narodowej w Warszawie.

Celem szkolenia było utrwalenie obowiązujących zasad i procedur w zakresie realizacji zadań obronnych w czasie podwyższenia gotowości  obronnej państwa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.