Reklama

Uczniowie ZSP Nr 1 w Łęczycy i CKP w Łęczycy wysoko w finale okręgowym „Złotej Kielni”

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Uczniowie  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łęczycy i Centrum Kształcenia Praktycznego  w Łęczycy wzięli udział w eliminacjach okręgowych XLVII Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” w kwalifikacjach:  malarz – tapeciarz i montaż suchej zabudowy.Eliminacje odbyły się 13 stycznia 2018r  w Toruniu.

W eliminacjach tych wzięło udział czterech uczniów reprezentujących Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy:  Kamil Turkowski, Adam Krawczyk, Kamil Grzelak i Dominik Chmielecki oraz dwóch uczniów reprezentujących Centrum Kształcenia Praktycznego  w Łęczycy: Łukasz Wysocki i Jakub Turkowski.

Wszyscy uczniowie  kształcą się w ZSP nr 1 w Łęczycy w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w  budownictwie. Turniej był podzielony na dwa etapy. Pierwszy etap trwał 60 minut, w którym uczniowie rozwiązywali test składający się z 40 pytań zawodowych, natomiast drugi etap trwał 30 minut i w tym etapie uczniowie opisowo rozwiązywali zadanie praktyczne. 

Uczniowie Kamil Turkowski i Adam Krawczyk  zajęli ex aequo 7 miejsce wśród uczestników z całej Polski. Pozostali uczestnicy znaleźli się w pierwszej trzydziestce.

Opiekunami uczniów byli nauczyciele: Kamil Cieśliński i Andrzej Pawelczyk.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE