Reklama

Reklama

Uczniowie ZSP Nr 1 w Łęczycy Laureatami i Finalistami Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”

Opublikowano: wt, 14 lut 2017 11:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Kamil Turkowski, który kształci się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy i Centrum Kształcenia Praktycznego w Łęczycy zajął drugie miejsce w finale centralnym XLVI Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” w kwalifikacji B.5 – montaż systemów suchej zabudowy. Kamil  uzyskał 182 punkty i otrzymał tytuł laureata i finalisty.ZSP Nr 1 w Łęczycy reprezentował również Adam Krawczyk, który w kwalifikacji B.5 – montaż systemów suchej zabudowy zajął VI miejsce. 

Reklama

W finale Centralnym brało udział sześciu najlepszych uczestników z całej Polski.

Tegoroczna edycja Turnieju miała wyjątkową rangę, gdyż finał odbywał się w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017.

atronat Honorowy objęli: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Wojewoda Wielkopolski, Prezydent miasta Poznań, Wielkopolski Kurator Oświaty oraz Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa. Patronat merytoryczny sprawowała Wyższa Szkoła Techniczno-Przyrodnicza w Poznaniu.

W zawodach Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” mogą brać udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych kształcących się w zawodach budowlanych. Uczniowie startują indywidualnie w poszczególnych eliminacjach: szkolnych, okręgowych oraz w finale centralnym. Laureaci i finaliści Ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu zawodowego.

Składamy serdeczne podziękowania dla osób, które pomogły w zorganizowaniu i dofinansowaniu wyjazdu: Starosty Łęczyckiego Wojciecha Zdziarskiego oraz Zarządu Powiatu Łęczyckiego, Prezesa Jadwigi Piaskowskiej i Zarządu Banku Spółdzielczego Ziemi Łęczyckiej w Łęczycy, Dyrektora Krzysztofa Bekalarczyka i Zarządu Tubądzin Management Group Sp. z o.o. Rady Rodziców przy ZSP NR 1, Pana Janusza Jankowskiego ze Starostwa Powiatowego w Łęczycy. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.